Skip to content

25/10/2018 News

З турботою про техніку й природу: компанія Total виводить на ринок нові оливи

1170-total-tractagri

 

Компанія Total виводить на ринок три нові моторні оливи для аграрного сектору. Вони входять до лінійки TRACTAGRI та відповідають вимогам стандарту CK-4 за класифікацією API, забезпечують тривалу експлуатацію агротехніки, мінімізують кількість викидів в атмосферу і, головне, зменшують витрати палива.

Отже, це ТOTAL TRACTAGRI HDZ 15W-40, TOTAL TRACTAGRI HDZ 10W-40 та TOTAL TRACTAGRI HDZ FE 10W-30.

Нові моторні оливи  TOTAL TRACTAGRI – з асортименту преміальних продуктів. Розроблені для нових високоефективних двигунів та відповідають стандарту API CK-4. Їхня вдосконалена формула допомагає досягти максимальної продуктивності двигуна, зменшити зношування його елементів та покращити чистоту поршнів. Водночас здійснюється й контроль над процесами окислення.

«Це моторні оливи нового покоління. Вони відповідають новітньому стандарту, який з'явився за останні 10 років. І ми щиро пишаємося тим, що в нашому асортименті є продукти, які відповідають новим вимогам: захист довкілля та економія пального. Усі нові продукти вже доступні в продажу в офіційних дистриб’юторів Total», – говорить Степан Васильєв, технічний експерт  компанії  «Total Україна».

До речі, стандарт API CK-4 прийшов на заміну API CJ-4+. Він передбачає додаткові параметри: посилює вимоги до механічної та окислювальної стійкості олив, а також до їхніх аераційних властивостей. Також нові оливи, що відповідають стандарту API CK, можна використовувати й для техніки попередніх поколінь, адже продукт має зворотну сумісність, тобто оливи абсолютно сумісні з системами машин більш ранніх моделей техніки.

Стандарт API CK-4 для дизельних двигунів впровадили після того, як запрацювали нові обмеження щодо викидів шкідливих речовин. І попри те, що досі в Україні цей стандарт не є обов’язковим для сільськогосподарської техніки, соціально відповідальні компанії поступово застосовують його, дбаючи водночас і про збереження ресурсу своїх машин, і про довкілля.

Техніка, на яку розрахований новий стандарт, максимально адаптована до захисту навколишнього середовища. Крім того, такі світові виробники агротехніки, як John Deere чи CAT, часто рекомендують відповідність новому стандарту в технічних регламентах. Компанія Total іде на крок уперед і вже готується до задоволення нових потреб клієнтів.

API CK-4 стимулює провідних виробників сільськогосподарської техніки застосовувати технологічні інновації, які так само створюють попит на нові паливно-мастильні матеріали, які розроблені для нових двигунів.

У переліку брендів, яким рекомендоване використання олив нового покоління, – світові марки, як-от: CASE, NEW-HOLLAND, CLAAS, FENDT, MASSEY-FERGUSON, MС CORMICK, SAME, VALTRA, JOHN DEERE, KUBOTA.