Skip to content

10/11/2018 News

Українці назвали мастильні матеріали Total найкращими

text-total-2018.jpg

Компанія Total, виробник та постачальник мастильних матеріалів, здобула перемогу у загальнонаціональному проекті «Українська народна премія» 2018 р. у категорії «автомобільна тематика» у сегменті «моторні мастила». І тепер передова компанія з продажу нафтопродуктів прикрасила свій бренд впізнаваною золотою медаллю, чим вкотре довела свою першість та якість. Для компанії – це доказ народного вибору, а для українців – шанс впливати і просувати найкращі продукти на ринку.

П’ять років поспіль Всеукраїнський національний проект «Українська народна премія» визначає найкращі товари та послуги. Українські споживачі обирають їх шляхом інтернет-голосування по всій території нашої країни. Цього року обирали найкращих у 24-х номінаціях. Завдяки такій багатогранності премія охопила майже всі споживчі сегменти: харчування, сфера послуг, інформаційні технології, охорона здоров’я. Споживачі мали можливість чесно обрати корисні для себе товари та послуги, і саме цим премія забезпечила народну прихильність.

На український ринок компанія Total постачає різноманітні мастильні матеріали: високотехнологічні моторні оливи нового покоління для бензинових та дизельних двигунів, для мотоциклів,  легковиків, сільськогосподарської техніки та вантажівок.  Завдяки інноваційним формулам та присадкам нового покоління мастильні матеріали Total дозволяють заощаджувати пальне та максимально захищати деталі двигуна.   

«Проект «Українська народна премія» це ефективний спосіб дізнатися ситуацію на ринку та з’ясувати, що думає про наш продукт споживач. Тому , ми із задоволенням беремо участь у цьому проекті, – коментує Наталія Твердовська, менеджер із маркетингу та комунікацій компанії Total. – Перемога, яку приносять голоси українців, – це кредит довіри, який мотивує і робить нас ще більш відповідальними за якість. Символічна медаль уже підтвердила лідерську позицію компанії, а ми і надалі продовжуємо працювати і розвиватись».

Нагадуємо, що компанія відома не лише завдяки видобутку нафти та виробництву олив. Компанія Total – світовий лідер в енергетичному сегменті та четвертий у світі нафтогазовий гігант із повним циклом від видобутку, переробки до поставки кінцевому споживачу.

Компанія має представництва у 130-ти країнах світу, а доставка продукції постачає товари  у будь-яку точку планети. Тому не дивно, чому компанія впевнено взяла участь у голосуванні, а українці проголосували саме за цю торгову марку.