15/03/2018 News

Моторна олива Total здобула нагороду

МОТОРНА ОЛИВА «TOTAL» ЗДОБУЛА НАГОРОДУ У ПРЕМІЇ «УКРАЇНСЬКА НАРОДНА ПРЕМІЯ –2017»

Українські споживачі протягом 2017 року брали участь у голосуванні за найкращу моторну оливу. За результатами Total отримала народне визнання в «Українській народній премії –2017» та стала беззаперечним лідером у галузі моторних олив.

Моторні оливи Total були відзначені споживачами через їх багатий асортиментний ряд та унікальні характеристики. Вони мають надвисокі захисні та змащувальні властивості як для бензинових, так і для дизельних двигунів.

Українська народна премія це всеукраїнський національний проект, спрямований на визначення кращих товарів та послуг, серед представлених на українському ринку, на основі вподобань найсправедлішого та найсуворішого журі - українських споживачів.

Оливи Total Quartz  забезпечують високі експлуатаційні властивості в умовах високих навантажень при водінні по автостраді і в місті, зв будь-яких погодних умов. Вони здатні забезпечити збільшений інтервал заміни через свою виняткову стійкість до окислення.

Завдяки інноваційній технології ART ( Age Resistance Technology) -  ці оливи надійно  захищають проти механічного зносу та повністю зберігають потужність двигуна, забезпечуючи його тривалу продуктивність;  А завдяки  пакету миючих присадок зберігають  у чистоті найбільш чутливі деталі двигуна.