Skip to content

10/07/2018 News

50-річчя співпраці Total і Citroën

З 1968 року Total і Citroën разом подолали чимало миль. Історію успіху двох легендарних брендів засновано на інноваціях та пристрасті до автоспорту. Це святкування 50-річчя партнерства, сповненого ділових та спортивних успіхів, які допомогли збудувати стійкі міжнародні позиції обох компаній.

Від початку співпраці у 1986 році Total забезпечує Citroën широким асортиментом мастильних матеріалів та надає матеріально-технічну, комерційну й інженерну підтримку.

Впродовж кількох десятиліть обидві компанії пліч-о-пліч розробляють спеціальні мастильні матеріали для двигунів Citroën, щоб зробити їх більш економічними та екологічними.

Охорона навколишнього середовища – ключове питання для Citroën та Total. Компанії зобов'язались суттєво зменшити вплив на довкілля, зокрема, скоротити викиди вуглекислого газу. Дослідчі команди обох компанії спільно працюють над досягненням цих цілей. Сьогодні одним з результатів їхньої співпраці став новий продукт TOTAL QUARTZ INEO FIRST 0W-20 – синтетична моторна олива для систем контролю за викидами, яка на 4% (Згідно з офіційним тестом паливної економічності M111FE) покращує економію пального.

Вчора та сьогодні : Пристрасть + Спорт = ТОТАЛьний Успіх

Іншим наріжним каменем співробітництва Citroën і Total стало прагнення до досконалості та дух змагань: ретельний аналіз мастильних матеріалів та випробування їх в польових умовах, локальні змагання і Чемпіонат світу з ралі. Всі ці численні тести, перевірки й перегони допомагали Total експериментувати з мастильними матеріалами за екстремальних умов з єдиною метою – досягти максимальної продуктивності двигунів спортивних і серійних автомобілів Citroën.

Сила і переваги союзу Citroën і Total стали очевидними в 1969 році на Ралі Марокко. Тоді команда Citroën з автомобілем Citroën DS почала одне за одним завойовувати перші місця. В підсумку – 36 перемог та п’ять кубків конструкторів у престижних перегонах FIA World Touring Car Cup Міжнародної федерації автоспорту. Наступна серія запаморочливих тріумфів у 2003 – 2012 роках: вісім кубків конструктора і дев'ять чемпіонських титулів в індивідуальному заліку в Світовому ралійному чемпіонаті (World Rally Championship).

У 2014 році Citroën і Total взяли участь в Чемпіонаті з шосейно-кільцевих перегонів (WTCC), де вибороли три кубки конструктора, три чемпіонських титули в індивідуальному заліку, та перемогли загалом 50 разів. 2017 року два бренди знову взяли участь в Чемпіонаті світу з ралі з автомобілем Citroën C3 WRC, який двічі ставав переможцем у Мехіко та Каталонії.

«З нашим партнером ми готові до екологічних, технологічних і спортивних викликів майбутнього, – каже Матьє Сулас, генеральний директор компанії Total Lubrifiants. – Шлях, що ми здолали разом, об'єднав нас в прагненні до досконалості й інновацій, орієнтованих на клієнта. Протягом років успіху Total і Citroën завжди знаходили раціональні рішення».

«Після 50 років спільної роботи ми можемо пишатися нашими ідейними командами та їхнім величезним внеском в цю видатну історію успіху. У Citroën і Total залишається ще багато спільних проектів, ми й надалі робитимемо все, щоб наші клієнти лишалися впевнені та спокійні», – каже Лінда Джексон, генеральний директор бренду Citroën.