09/04/2018 News

"Французький Спайдермен" та Tour Total

tour-total1.jpg

Безмежжя навколо, магнезія на долонях, рішучість в серці та безодня під ногами. А десь далеко внизу юрми людей, тамуючи від страху подих, знімають на телефони, як Ален Робер піднімається по поверхні паризького хмарочоса Tour Total. Без страхувального тросу. У свої 55 років.

В середу, 15 березня 2018 року, сміливець Ален вже втретє штурмував будівлю Tour Total, вкотре кидаючи виклик самій гравітації та суспільним стереотипам щодо віку. Щоб підкорити четвертий найвищий хмарочос Парижа, йому не знадобилось багато часу. Згідно зі звітом місцевої поліції, майже півсотні поверхів 180-метрової будівлі він подолав приблизно за півгодини.

Француз Ален Робер вперше відчув прагнення змагатися з висотою ще в дитинстві, в 11 років. Звідтоді він здолав півтори сотні найвищих будівель та споруд всього світу – журналісти та захоплена публіка називають його Французьким Спайдерменом.

В своїх підйомах Ален Робер працює один. Жодних помічників, жодних мотузок чи сіток безпеки внизу. Такий підхід вимагає щораз повної зосередженості, усвідомлення ризику, контролю власних емоцій та абсолютної відповідальності за кожне рішення, що приймається високого над землею. Адже найбільш ймовірна ціна помилки, самовпевненості чи недбалості – власне життя.

Тож кожен підйом Алена змушує публіку внизу неабияк понервувати. Зокрема і правоохоронців різних країн, які неодноразово перешкоджали його подвигам та ледве не постійно заарештовували. Власне кажучи, цього разу на відважного мсьє внизу також чекали паризькі поліцейські. Привітавши Алена з черговим досягненням, вони одразу забрали його до свого відділку.

На Tour Total зупинятися Ален Робер не збирається. Каже, що буде голими руками долати висоту знову й знову. Стільки, скільки зможе.