Skip to content

06/11/2018 News

Renault і ELF святкують 50-річчя партнерства та представляють нову лінійку моторних олив ELF Evolution RN

elf evolution rn-tech

 

Компанію ELF і французького автовиробника Renault об'єднує 50-річна історія інновацій та досвіду у виробництві моторних олив. Цінності, що лежать в основі багаторічного партнерства, надихнули компанію ELF на створення нової кобрендингової лінійки моторних олив ELF Evolution RN-Tech, які підходять для всіх моделей автомобілів Renault, виготовлених у 2018 році.

Упродовж 50 років компанія ELF співпрацює з Renault. Прагнення передбачати або випереджати тенденції ринку, а також використання новітніх технологій допомагають партнерам забезпечити максимальну продуктивність. Досвід компанії ELF в сфері автоспорту та дотримання нею якості дають змогу партнерам розробляти високоефективні продукти та рішення, якими щодня користуються мільйони автомобілістів.

Розробляючи продукти як для пересічних водіїв, так і для автогонщиків, компанія ELF докладає максимум зусиль для постійного покращення моторних олив, захищаючи двигуни автомобілів Renault від зношування й корозії, а також підвищуючи їхню надійність і економічність.

Нові моторні оливи  ELF Evolution RN-Tech Line

Головна мета виготовлення високоефективних моторних олив – збільшити продуктивність та надійність двигунів. Нові продукти продаються під брендами Renault і ELF та відповідають сучасним стандартам для автовиробників RN17, RN17 FE і RN RSA.

Для створення трьох нових різновидів олив, що підходять для всіх автомобілів Renault, виготовлених у 2018 році, компанія ELF використовувала всі доступні технологічні інновації. Оливи RN-Tech Elite FE 0W-20 для нової моделі Scenic IV MPV і ELF Evolution RN-Tech Sport 0W-40 для спортивного купе Alpine A110 є яскравими прикладами інноваційних розробок. Перевершуючи новітні технічні та екологічні вимоги, встановлені стандартами Асоціації європейських виробників автомобілів, нова лінійка мастил сприяє економії палива, зменшуючи тертя елементів двигуна. Зокрема, моторна олива ELF Evolution RN-Tech Elite FE 0W-20 дає змогу зменшити витрату пального на 3%.

«Попри всі випробування компанії ELF і Renault успішно співпрацюють уже упродовж 50 років, – зазначив Матьє Сула, віце-президент Total Lubrifiants. – Більше того, все тільки починається, адже спільно з компанією Renault ми готові долати будь-які екологічні, технічні та комерційні виклики, які можуть трапитися нам у майбутньому».