Skip to content

16/01/2019 News

Нові спеціальні рідини Total Quartz EV Fluid та Total Rubia EV Fluid для електричних та гібридних автомобілів

total_quartz_ev_fluid_and_total_rubia_ev_fluid.png

Total представив інноваційну лінійку спеціальних рідин для електрокарів і гібридних автомобілів, що враховує потреби нового типу двигунів в охолодженні й змащуванні різних компонентів і забезпечує їхню безперебійну роботу на високих потужностях. Потребам легкових автомобілів нового покоління відповідає Total Quartz EV Fluid; для промислових і вантажних автомобілів і електробусів був створений Total Rubia EV Fluid.

Нова розробка науково-дослідницької групи дасть змогу зміцнити позиції Total як однієї з найбільших компаній, що розвиваються у сфері електричної мобільності. Продукція, що випускається Total Lubrifiants, стала частиною широкого спектру комплексних рішень у цій галузі, поряд з розробленими концерном програмами для зарядки, зберігання й управління електричним автопарком.

«Завдяки великій дослідницькій роботі ми створили новий продукт, який відповідає сучасним вимогам електричної мобільності, – коментує Філіп Шарля, старший віце-президент підрозділу Total Lubrifiants and Specialities. – Нові високоефективні спеціальні рідини Total застосовуються як на етапі конструювання, ще до того, як транспортний засіб випускається з фабрики, так і упродовж усього його терміну служби, приносячи користь усім нашим клієнтам: автовиробникам, виробникам запчастин і кінцевим користувачам. Цей проект наголошує на нашій технічній перевазі, успішному прогнозуванні та впровадженні інновацій, які ми використовуємо для сталої та ефективної мобільності».

Технічні особливості продукту

Total Quartz EV Fluid і Total Rubia EV Fluid розроблені з урахуванням специфічних вимог до двигунів і коробок передач з високим діапазоном передатних відношень, а також з урахуванням необхідності контролю теплообміну в електричних батареях.

Під час створення нових спеціальних рідин центр науково-дослідних розробок Total  ґрунтувався на чотирьох ключових характеристиках, які повинен мати новий продукт, що застосовується в електричних або гібридних автомобілях:

  • діелектричні властивості продукту, необхідні у використанні електричного струму;
  • сумісність з новими компонентами електрифікації, що дає змогу запобігти корозії мідних котушок в електродвигунах і захистити їхні полімерні покриття;
  • врегулювання теплового режиму в електричних машинах: швидке охолодження обмотки під час різких прискорень або швидких зарядок, регулювання температури в акумуляторі тощо;
  • змащувальні властивості для трансмісій з метою захисту механічних деталей, підтримки оптимальних фрикційних властивостей і забезпечення ефективності роботи електричних транспортних засобів упродовж тривалого часу.

Більш детальна інформація про продукт доступна за посиланням.