Skip to content

13/09/2018 News

Компанія Total – партнер Mazda SKY FAMILY DAYS в Україні

sky_family_all_ukr

 

У вересні 2018 року в Дніпрі, Львові, Києві та Харкові відбудеться Mazda SKY FAMILY DAYS – яскрава і незабутня подія для всіх любителів автошоу.

Компанія ДП "АВТО Інтернешнл", що є офіційним імпортером і дистриб'ютором автомобілів Mazda в Україні, представить на заході нову модель Mazda6. У всіх шанувальників автомобілів цієї марки з'явиться унікальна можливість першими в Україні оцінити переваги оновленого флагманського седану й особисто провести тест-драйв авто. В якості майданчиків і трас для тест-драйву – головні спортивні арени і навіть злітні смуги аеропортів!

Нова Mazda6 – це ідеально продуманий, елегантний і стильний дизайн, найзручніші крісла і матеріали класу преміум. Крім нової моделі Mazda6, на заході буде представлена ​​лінійка автомобілів Mazda CX-3, Mazda CX-5 і Mazda CX-9. Всіх їх об'єднує унікальна технологія SKYACTIV, в якій знайшли поєднання безкомпромісна паливна економічність, динаміка і потужність. Завдяки інновації SKYACTIV автомобілі Mazda демонструють найнижчий рівень споживання палива, мінімальний викид шкідливих речовин, зменшення шуму та вібрацій, і все це без зниження експлуатаційних властивостей та потужності авто.

Дана філософія якнайкраще відображає філософію компанії Total, яка стала партнером заходу. Моторні мастила нового покоління Total Quartz надійно захищають двигун автомобіля від зношування, продовжують його експлуатаційні характеристики, заощаджують витрату палива і значно знижують викид вихлопних газів в атмосферу.

Mazda SKY FAMILY DAYS – унікальна подія, що об'єднує шанувальників і власників автомобілів Mazda. Гостей заходу чекають цікаві активності, подарунки і сюрпризи від бренду Mazda, а також офіційних спонсорів заходу: моторних мастил Total, страхової компанії «АХА» і Credit Agricole банку.

Дати проведення Mazda SKY FAMILY DAYS:

8 вересня – Дніпро

15 вересня – Львів

22 вересня – Київ

29 вересня – Харків

Отримати більш детальну інформацію та записатися на тест-драйв можна тут sky.mazda.ua.