Skip to content

12/02/2020 News

У Києві оголосили переможців акції «Автомобіль року-2020»

total_1.jpg

12 лютого у Києві отримали винагороди переможці всеукраїнського конкурсу «Автомобіль року-2020». Після багатьох місяців емоційних змагань представники авто-кандидатів завітали до Fairmont Grand Hotel Kyiv, щоб нарешті дізнатися імена кращих. 

Усього в конкурсі брали участь 25 автомобілів, які змагалися в різних номінаціях. Найбільшу увагу експертне та громадське журі приділило номінаціям «Кращий легковий автомобіль 2020» та «Кращий кросовер/SUV 2020» – саме на переможців цих категорій із нетерпінням чекали українські автолюбителі. Тож за результатами чотирьох тест-драйвів, експертних оцінок та безлічі інших показників кращим легковим автомобілем було названо Peugeot 508, який виборов перемогу у трійки бестселерів С-сегмента Ford Focus, Mazda 3 та Toyota Corolla. Кращим кросовером названо Toyota RAV4.

Крім того, журі голосувало за найкращі авто у багатьох інших номінаціях: у загальних категоріях для всіх авто та у вужчих у конкретному класі. Так, у трьох основних номінаціях нагороди розділилися таким чином: 

Кращий дизайн: DS7 Crossback

Ціна/якість: Toyota Corolla

Найкреативніша презентація автомобіля: Mitsubishi ASX.

Компанія Total вже протягом довгого часу виступає генеральним спонсором акції «Автомобіль року-2020». У такому співробітництві бренд вбачає позитивні зміни для українського автомобільного ринку та суспільства в цілому. Менеджер з маркетингу «Тотал Україна» Віктор Сержан поділився своїми враженнями щодо пройдешньої акції: 

«В Україні зовсім небагато заходів, присвячених автосвіту. Акція «Автомобіль року» стала своєрідним майданчиком, де і експерти, і споживачі можуть висловити свою думку, проголосувати за гідний автомобіль, взяти участь або поспостерігати за тест-драйвами. Зрозуміло, така акція важлива і для українського суспільства, і для нашого авторинку. У ході голосування ми робимо зріз громадської та експертної думки, завдяки чому краще розуміємо потреби ринку. Це, в свою чергу, впливає на те, які автомобілі будуть їздити на українських дорогах. Тепер ми з нетерпінням чекаємо наступної акції!». 

Всеукраїнська акція «Автомобіль року» проходить в країні з 2001-го року. Цьогорічна акція стала у певному роді особливою, адже завдяки  вдалому піару та діджитал-інструментам вдалося охопити більш ніж 11 мільйонів користувачів. Як результат, понад 50 тис. громадян проголосували за улюблені авто. 
 

 • Total

  Незмінний Генеральний партнер акції "Автомобіль року-2020" компанія "Тотал Україна"

 • Total

 

  У Києві оголосили переможців акції "Автомобіль року-2020"

 • Total

  У Києві оголосили переможців акції "Автомобіль року-2020"

 • Total

  Переможець акції "Автомобіль року-2020" у номінації Легковий автомобіль 2020 - Peugeot 508

 • Total

  Переможець акції "Автомобіль року-2020" у номінації Кросовер/SUV 2020 - Toyota RAV4

 • Total
 • Total

 
 • Total
 • Total
 • Total