Skip to content

16/01/2019 News

Total Україна запускає партнерську програму для незалежних автосервісів

партнерська програма для незалежних автосервісів

Компанія «Тотал Україна», лідер наринку мастильних матеріалів, запускає партнерську програму для незалежних вантажних і легкових сервісів.

TOTAL QUARTZ AUTO CARE і TOTAL RUBIA TRUCK CENTER (TRTC) – програма для легкових і вантажних автосервісів, яка передбачає відповідність єдиним преміальним стандартам компанії Total, високий рівень обслуговування, гарантію якості на кожному етапі процесу заміни мастила, індивідуальний підхід до кожного клієнта та його автомобіля.
 
Компанія Total ретельно вибирає сервісні центри, офіційні пункти продажів і обслуговування клієнтів у кожній країні.

Усім клієнтам партнерських сервісів завжди буде доступна повна лінійка високоякісних мастильних матеріалів Total і ELF, які виробляються на заводах у Франції й Бельгії.

До 2021-го року «Тотал Україна» планує відкриття станцій у більшості великих міст України.

У рамках глобальної програми TOTAL QUARTZ AUTO CARE / TOTAL RUBIA TRUCK CENTER фахівці сервісних центрів будуть проходити спеціальне навчання, що допоможе їм стати виключно компетентними у всіх аспектах заміни мастила й обслуговування автомобіля, що так само гарантує високу якість виконання всіх необхідних робіт.

Спектр послуг, що надаються незалежними центрами-партнерами, передбачає якісну заміну мастила та інших технічних рідин, ремонт автомобіля й завжди високий рівень обслуговування, що відповідає світовим стандартам.

Важливо відзначити, що програма TOTAL QUARTZ AUTO CARE / TOTAL RUBIA TRUCK CENTER покликана надати підтримку сервіс-партнерам, покращуючи якість їхньої роботи шляхом впровадження програм з підвищення безпеки на автосервісах. Окрім цього, компанія сприяє різнобічному розвитку підприємств, надаючи їм доступ до спеціальних пропозицій, бізнес-навчання, технічних тренінгів і підвищення кваліфікації персоналу. До того ж, програма передбачає маркетингову підтримку партнера й багато іншого. Отже, партнерство з Total дозволить незалежним СТО, підвищувати лояльність постійних клієнтів і залучати нових.

TOTAL QUARTZ AUTO CARE і TOTAL RUBIA TRUCK CENTER – це, насамперед, індивідуальний підхід до кожного клієнта й автомобіля, а також вигідне партнерство й вихід на принципово новий рівень автомобільного сервісу в Україні.