Skip to content

08/03/2020 News

Total: партнер документального фільму «Жінка»

Компанія Total – не тільки партнер водіїв в автомобільній сфері. Бренд також робить значний внесок у культурну галузь. Так, Total виступив партнером документальної кінострічки «Жінка» від режисерів Яна Артуса-Бертрана та Анастасії Мікової. Повнометражний документальний фільм презентовано у кінотеатрах 8 березня 2020 року, на честь дня солідарності жінок у боротьбі за рівні права.

Стрічка демонструє реальні історії 2000 жінок з 50 різних країн. Фільм проливає світ на зневагу, гендерну нерівність, утиск прав та тотальну несправедливість щодо жіночої статі в окремих країнах. Проте головний акцент документального кіно – на силу, незалежність, здатність відстоювати права та змінювати світ попри труднощі, з якими стикаються жінки.

Компанія Total, яка налічує близько 100 000 жінок та чоловіків співробітників, прагне створити умови гендерної рівності. Промислова та технічна галузі довгий час вважалися суто чоловічими, проте Total стали одними з перших у цих сферах, хто активно пропагує однакові умови для чоловіків та жінок.

Саме тому бренд Total вирішив підтримати документальний фільм «Жінка». У такий спосіб компанія підкреслює свою позицію щодо рівноправності та підтримує боротьбу за права жінок у всьому світі.