Skip to content

29/11/2019 News

РОЗПОЧАВСЯ ЕТАП ГОЛОСУВАННЯ ЗА КРАЩІ АВТО УКРАЇНИ-2020

vizhual_2.png

29 листопада на сайті www.autoroku.ua стартувало голосування у межах Всеукраїнської акції «Автомобіль року-2020». Громадське та експертне журі має визначити топ кращих автівок, презентованих в Україні у період з 20 листопада 2018-го року  до 20 листопада 2019-го. 

Голосування проходить у номінаціях «Легковий автомобіль» та «Кросовер». Також визначаються фаворити в окремих категоріях: «Малий клас», «Компактний клас», «Середній клас», «Бізнес-клас», «Електромобіль», «Мінівен», «Малий кросовер», «Компактний кросовер», «Пікап», «Співвідношення ціна/якість» та «Дизайн». 

Щоб допомогти українським водіям визначитися з переможцями, напередодні останнього етапу акції було проведено три тест-драйви. Експертним журі виступили представники Клубу Автомобільних журналістів України (КАЖУ), які протестували авто-претенденти в різних умовах. Генеральним спонсором тест-драйвів виступила компанія «Тотал Україна». Віктор Сержан, менеджер з маркетингу компанії, розказав, що подібні заходи дозволяють експертам зробити максимально правильний вибір: 

«Жоден автомобіліст не зможе якісно оцінити авто, доки не сяде за його кермо. На тест-драйвах ми даємо змогу спробувати автомобіль не тільки на рівній дорозі, але й на гравії, пісках. Тобто експерти можуть дати дійсно виважену оцінку». 

Голосування за найкращий автомобіль року триватиме до 12 січня 2020-го року включно. Підрахунок голосів відбуватиметься близько місяця і наприкінці лютого будуть оголошені переможці всіх категорій.