Skip to content

04/10/2019 News

Робот Total Quartz провів урок безпеки на дорозі для дітей

Робот Total Quartz

Соціальний проєкт «Безпека дітей на дорогах» вже кілька років проходить в українських навчальних закладах. В рамках проєкту представники Національної поліції України разом з експертами, журналістами і партнерами акції проводять відкриті уроки для школярів про правила дорожнього руху.
 
Напередодні Дня вчителя проєкт знайшов своє продовження у київському Ліцеї №100 «Поділ». Разом зі співробітниками поліції до учнів молодших класів завітав незвичайний гість – інтерактивний робот Total Quartz. До нього у дітей був особливий інтерес – вони уважно слухали і з задоволенням виконували його команди. В кінці учнів Ліцею чекав сюрприз – робот роздав кожному корисні подарунки.
 
Компанія Total приділяє величезну увагу популяризації виховання найменших учасників дорожнього руху. Саме тому Total – серед головних партнерів акції «Безпека дітей на дорогах».
 
Як зазначила директор ТОВ «Toтал Україна» Любов Пелліззарі, ідея залучити інтерактивного робота до таких відкритих уроків показує відмінні результати:

– Ми в Total ставимо безпеку дітей на перше місце, намагаємося сприяти організації правильної інфраструктури на дорогах. Щоб інформація краще засвоювалась у школярів, її потрібно подавати в ігровій формі. Робот Total Quartz доводить правильність цієї думки – малята слухають кожне його слово, краще запам'ятовують що він говорить, а урок для них перетворюється на яскраву подію.
 
Соціальний проєкт триває. А компанія Total продовжує розробляти нові ефективні ідеї для ще більш якісної освіти дітей.