Skip to content

07/06/2019 News

Компанія Total – генеральний спонсор АГРО-2019

kompanyya_total_-_generalnyy_sponsor_agro-2019_1.png

Компанія Total стала генеральним спонсором найбільшої агропромислової події в Україні – «АГРО-2019», що відбулася з 4 по 7 червня в «Експоцентрі Україна». 

«АГРО-2019» - ключова агропромислова виставка України та Східної Європи, яка цього року об’єднала понад 1200 учасників з 15 країн та 70 тис. відвідувачів. Тридцять перша міжнародна виставка стала справжньою нетворкінг платформою з розвитку та впровадження новітніх технологій для агропромислового сектору країни. 

Офіційне відкриття «АГРО-2019» відбулося 4 червня за участі Міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва та в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольги Трофімцевої.

Виставка «АГРО-2019» демонструє досягнення сільськогосподарської галузі України, яка цього року об’єднала 12 спеціалізованих експозицій сільгосптехніки, біопалива, технологій автоматизації, органічної продукції, обладнання для тваринництва та багато іншого. 

Також на заході була представлена ділова програма з форумами та конференціями, присвяченими діалогу та співпраці держави з малим та середнім аграрним бізнесом України. 

«АГРО-2019» стала справжнім професійним майданчиком для українських підприємців та представників влади.