Останні новини

TOTAL Україна запускає партнерську програму для незалежних автосервісів

Компанія TOTAL Україна, лідер на ринку мастильних матеріалів, запускає партнерську програму для незалежних вантажних і легкових сервісів.

Нові спеціальні рідини Total Quartz EV Fluid та Total Rubia EV Fluid для електричних та гібридних автомобілів

Total представив інноваційну лінійку спеціальних рідин для електрокарів і гібридних автомобілів, що враховує потреби нового типу двигунів в охолодженні й змащуванні різних компонентів і забезпечує їхню безперебійну роботу на високих потужностях. Потребам легкових автомобілів нового покоління відповідає Total Quartz EV Fluid; для промислових і вантажних автомобілів і електробусів був створений Total Rubia EV Fluid.

Renault і ELF святкують 50-річчя партнерства та представляють нову лінійку моторних олив ELF Evolution RN

Створено нову кобрендингову лінійку моторних олив ELF Evolution RN-Tech

Компанія Total – партнер Mazda SKY FAMILY DAYS в Україні

У вересні 2018 року в Дніпрі, Львові, Києві та Харкові відбудеться Mazda SKY FAMILY DAYS – яскрава і незабутня подія для всіх любителів автошоу.

КАМПАНІЯ “СТРИВАЙ!”

Кампанія "Стривай!" - це п'ять анімаційних роликів, озвучених фронтменом групи DZIDZIO Михайлом Хомою. Вони розповідають про основні причин загибелі людей на дорогах

50-річчя співпраці TOTAL і CITROËN

Охорона навколишнього середовища – ключове питання для Citroën та Total.  Дослідницькі команди обох компанії спільно працюють над досягненням цих цілей.

Total зняла новий рекламний ролик у Києві

 Особливість нової лінійки Total Quartz - це інноваційна та проривна технологія "Age-Resistance Technology" (ART), яка покращує захист від механічного зносу до 64%.