29/11/2017 News

TOTAL та ASTON MARTIN уклали угоду про глобальне партнерство

Глобальна енергетична компанія TOTAL пишається  тим, що підписала договір про співробітництво з виробником люксових спортивних автомобілів Aston Martin і його спортивним підрозділом Aston Martin Racing.

Total та Aston Martin уклали угоду про розвиток глобального співробітництва. З 2016 року Total стане енергетичним партнером Aston Martin, надаючи свою продукцію люксовій Британській марці Aston Martin та її офіційній  команді Aston Martin Racing.

В рамках угоди, Total буде підтримувати Aston Martin Racing протягом всього сезону FIA World Endurance Championship (WEC), в ролі «Офіційного технічного партнера та партнера по мастильним матеріалам». Маючи 45-ти річний досвід P&D і досвід в області автоспорту, Total створює мастильні матеріали, спеціальні рідини, присадки та пальне найвищої якості.

П’єр Дюю, генеральний директор автомобільного підрозділу Total Lubricants сказав: «Більше 250-ти дослідників працюють над розробкою високоякісного палива та мастильних матеріалів в Total. Ми пишаємося тим, що тісно співпрацюємо з Aston Martin і вносимо свій вклад в їх успіх на гонках. Бути пристрасними до автоспорту та розширювати технічні межі до нових висот – це те, що ми поділяємо з легендарним преміум брендом Aston Martin. Ми раді надати наші продукти, нашу підтримку і наші технічні ноу-хау для Aston Martin Racing.»

Девід Кінг, Віце-президент і керівник по спеціальним проектам Aston Martin прокоментував: «Aston Martin - бренд класу «люкс», для нас дуже важливо співпрацювати тільки з найкращими світовими компаніями. Ми визнаємо Total провідним виробником мастильних матеріалів і розраховуємо на співпрацю з ними, щоб досягти успіху як на трасі, так і її межами.»