Skip to content

Про компанію

ТОТАЛ Україна є частиною TOTAL MARKETING & SERVICES, комерційного підрозділу Групи Total, 4-ї за величиною нафтової компанії в світі.

ТОТАЛ Україна пропонує повний спектр спеціалізованих послуг, передових рішень та продукції в основних видах ділової діяльності:

  • Мастильні матеріали для автомобільної промисловості
  • Широку гаму індустріальних мастильних матеріалів
  • Бітум
  • Спеціальні рідини та присадки

ТОТАЛ Україна надає конкурентоспроможні пропозиції та своєчасну доставку по всій Україні.

Наша команда надає експертні консультації та спеціалізовану підтримку клієнтів.

Наш сервіс доповнюється міцними партнерськими відносинами з основними дистриб'юторами в регіоні, що дозволяє продуктам Total дістатися до клієнтів по всій Україні.

Total як міжнародна компанія входить у четвірку найбільших нафтогазових компаній світу. Сьогодні компания Total присутня на ринках аж 150 країн, а створена була в 1924 році у Франції. Основне завдання компанії - забезпечення автомобільної та будівельної галузей якісними, інноваційними та безпечними продуктами.

 
Концерн Тотал - це 4-а за величиною нафтова компанія у світі.
Концерн Тотал - це 4-а за величиною нафтова компанія у світі.

Принципи Total

Високий рівень усвідомленості, корпоративна етика і турбота про навколишнє середовище лежать в основі принципів компанії. Завдяки зниженню енерговитрат, пов'язаних з процесами виробництва, компанія Total готова забезпечувати світові потреби в енергетичних ресурсах не тільки сьогодні, але і завтра.

На всіх етапах виробництва дотримується суворий контроль якості, а також активно використовуються ресурси сонячної енергії, яка є альтернативною. Total контролює викиди шкідливих речовин у повітряне та водне середовище, а також відстежує вплив своєї продукції на екологію.

Всі продукти Total безпечні, топливоекономічні та біорозкладні.

Цінності та обов'язки