Наші партнери

wtcc

Хосе Марія Лопес

Дата нарождення: 26 квітня 1983р.
Місце народження: Ріо Терсеро
Країна: Аргентина

Кортка біографія

Аргентина дуже успішна в автоспорті з часів Хуана Мануеля Фанхіо і не тільки в перегонах на одномісних автомобілях. Лопес довів це, справивши незабутнє враження в одиничному заїзді WTCC в рідній країні. Citroën нічого більше не потрібно, щоб привабити 30-річного гонщика, який був зіркою у власній країні та завоював велику кількість титулів.

Кар’єра та нагороди

Створивши собі ім’я у власній країні, Лопес протистояв Роберту Кубіці в Італійській Фрмулі-Рено у 2002р. Наступним кроком став Єврокубок FR V6.
Досягнуті результати дозволили йому брати участь у випробуваннях F1 з Minardi та Renault. Французький виробник автомобілів включив його до свого плану розвитку, тоді французький гонщик продовжив кар’єру у F3000 та GP2.

Після того, як йому не вдалося пробитися на вищий рівень у перегонах на одномісних автомобілях, «Печіто», як його звуть друзі, переключив увагу на TC2000, Чемпіонат Аргентини з шосейно-кільцевих перегонів. Уже протягом першого року участі, 2007, він виграв троє перегонів. У наступному сезоні він завоював титул чемпіона та зміг утримати його у 2009р. Того ж року він переміг на чемпіонаті  Top Race V6 і прийшов другим у Turismo Carretera.

У 2012р. він отримав третій приз на Super TC2000. Оскільки гонщик не був повністю зайнятий у 2013р., він спробував свої сили на чемпіонаті WTCC на перегонах, що проводилися в Аргентині. Він прийшов п’ятим у перших перегонах, а відтак викликав справжню сенсацію, вигравши другі!

Ці успіхи викликали інтерес до гонщика з боку Citroën Racing, який включив його до своєї команди, щоб він сів за кермо C-Elysée на чемпіонаті WTCC.       

wtcc

Себастьєн Леб

Дата народження: 26 лютого 1974р.
Місце народження: Агно
Країна: Франція

Кортка біографія

Дев’ятикратний переможець Чемпіонату світу з ралі в період з 2004 по 2012рр., Себастьєн Леб уже завоював собі місце в галереї слави французького та світового спорту. У 2014р. від спортивного залу він повністю перейшов на трасу у віці вже 40 років. Непросто буде виступати в чемпіонаті WTCC зі своєю командою і в той же час за підтримки PSA.

Кар’єра та нагороди

Окрім дев’яти нагород WRC, Леб також встановив безліч спортивних рекордів, які включають 78 перемог, 116 п’єдесталів, 1619 очків та 900 спецділянок. «Себа» помітили представники Opération Rallye Jeunes, кампанії пошуку талановитих молодих гонщиків на ралі. Вигравши нагороду Saxo Kit-Car у 1999р. і став чемпіоном French 2-wheel-drive Gravel Rally у 2000р., він отримав підтримку компанії Citroën та її виконавчого директора Гі Фрекліна.

2001р. був вирішальним у кар’єрі молодого перспективного учасника ралі. Завоювавши титул чемпіона з ралі у Франції на Xsara Kit-Car, він також став першим переможцем Чемпіонату світу з ралі у класі Junior (Junior WRC) на Saxo Super 1600. Досягнувши своєї мети, він перейшов до Xsara WRC на ралі Сан-Ремо, де у класичних перегонах він прийшов другим, отримавши власне місце у лізі кращих.

Інше належить історії: взявши участь у чемпіонаті вже в першому своєму сезоні у 2003р. Себастьєн Леб отримав перший титул на WRC у 2004р. Залишившись вірним автомобілям Citroën, він завойовував свої титули на Xsara, C4 та DS3 WRC.

Себастьєн настільки захоплювався усім, що мало двигун, що випробував свої сили у трекових перегонах на самому початку своєї кар’єри. У 2006р. він навіть зайняв друге місце у 24-годинних перегонах Ле Ман у Pescarolo-Judd, яке розділив з Еріком Геларі та Франком Монтані.

Під час випробувань F1 на перегонах Red Bull Себастьєн завжди справляв чудове враження завдяки рівню підготовки та здатності до адаптації. Тому не дивно, що він повернувся на трасу наприкінці своєї кар’єри учасника ралі. Сезон 2013р. став перехідним і приніс йому останні перемоги у WRC, участь у серії FIA GT, тріумфальний виступ на Pikes Peak. Як і команда з перегонів Citroën, зараз Себастьєн зосередився на новому виклику:Чемпіонат світу з шосейно-кільцевих перегонів на легкових автомобілях (WTCC).

wtcc

Іван Мюллер

Дата народження: 16 серпня 1969р.
Місце народження: Альткірш
Країна: Франція

Коротка біографія

Численні досягнення та декілька завойованих титулів чемпіона ввели Івана Мюллера до кола найкращих французьких гонщиків. Мюллер брав участь у перегонах на льоду, поки не стомився від цього, потім було декілька заїздів на одномісних автомобілях, мешканець Альзасу завоював титул чемпіона WTCC, став єдиним французом, який здобув перемогу у BTCC, у 2003р. Citroen запропонував йому нове завдання у 2014р.: завоювати п’ятий титул чемпіона у WTСС з ось уже третім виробником автомобілів.

Кар’єра та нагороди

 • 1986г : Чемпіон з картингу в Європі
 • 1922  :  Чемпіон UK F2 (F3000)
 • 1995  : Чемпіон французького чемпіонату Super Touring Car (BMW)
 • 1995-2006 : 10 послідовних перемог з Андрос Трофі
 • 2003 : Чемпіон BTCC Великобританії (автомобільна фірма Vauxhall)
 • 2008 : Чемпіонат світу з шосейно-кільцевих перегонів на легкових автомобілях (одномісний автомобіль)
 • 2010 :  Чемпіонат світу з шосейно-кільцевих перегонів на легкових автомобілях (Chevrolet)
 • 2011 : Чемпіонат світу з шосейно-кільцевих перегонів на легкових автомобілях (Chevrolet)
 • 2013 :  Чемпіонат світу з шосейно-кільцевих перегонів на легкових автомобілях (Chevrolet)

wtcc

Ма Цинь Хуа

Дата народження: 25 грудня 1987
Місце народження: Шанхай
Вік: 27
Національність: китайський

Коротка біографія

У 2014 році наймолодший учасник команди Citroën -  вразив усіх! Ма Цинь Хуа був введений на тимчасовій основі в першому WTCC кампанії Citroën, і став першим китайським водєм, щоб виграти чемпіонат світу гонок FIA. І це не була Леді Удача! Він почав свою кар'єру в кільцевих гонках з одномісними автомобілями у Формулі Renault в Азії. Потім він прийшов випробувати щастя в Європі,  представляючи свою країну в А1 GP, також в іспанських і британських чемпіонатах F3, і у Формулі Суперліга, і виконував роль тест-пілота HRT для подальшої Caterham. У 2011 році він зробив крутий поворіт у своїй  кар'єрі, коли він увійшов до китайськогоTouring Car Championship (CTCC) отримавши перемогу1600 категорі. Цей досвід послужив йому плюсом, коли він мчав WTCC в 2014 році. Після успішного дебюту, він має повну програму з Сітроен працюючи цього сезону в команді з Себастьяном Лебом за штурвалом С-Elysée.

Кар'єра і результати
 

 • 2005: Формула Рено 2000 Азія
 • 2005-2006: А1 GP Збірна Китаю
 • 2006: Формула Рено NEC
 • 2008: Формула 3 Іспанія (2 подіуми)
 • 2009: Формула 3 Великобританія
 • 2010: Суперліга Формула
 • 2011: CTCC, 1600 Категорія чемпіон (Hyundai, 3 перемоги)
 • 2012: Формула 1, тест-пілот HRT
 • 2013: Формула 1, тест-пілот Caterham
 • 2014: WTCC, Citroen (12, 1 перемога, 2 подіуми)