Чемпіонат світу з ралі-кросу (WRX)

TOTAL є спонсором чемпіонату світу з ралі-кросу (WRX) з Peugeot і Петтером Сольбергом. Ця вражаюча дисципліна тепер процвітає і пробивається на міжнародну арену.

wrx

World RX є новим чемпіонатом світу FIA і в 2014 році змагання з ралі-кросу проводяться приблизно на 1-км трасах. Доріжки технічно є дуже складними, з надзвичайними кутами, і складаються з постійно мінливих поверхонь через суміш асфальту та гравію. Навіть з вимогливим характером трас, середня швидкість на доріжці складає приблизно 100 км/год!

Перегони створені на основі  чотирьох кваліфікаційних заїздів, двох півфіналів і фіналу з 5-6 автомобілями, які змагаються корпус до корпусу. Категорія «суперкар» базується на стандартній виробничої машині. У порівнянні з WRC, правила ралі-кросу пропонують більше свободи для того, щоб дозволити командам побудувати ще більш спеціалізований гоночний автомобіль, використовуючи більш широкий спектр інженерних рішень.

Потужність, тяга і швидкість прискорення є ключовими елементами чемпіонату з ралі-кросу. Чемпіонат складається з 12 раундів: Португалія, Великобританія, Норвегія, Фінляндія, Швеція, Бельгія, Канада, Франція, Німеччина, Італія, Туреччина та Аргентина. Захід включає шість постійних команд з двома машинами, які змагаються на чемпіонаті світу FIA з ралі-кросу, а також деяких з окремих зареєстрованих суперкарів.
Три постійні команди насолоджуються підтримкою виробників такі як партнери TOTAL, команда Peugeot Hansen або команда  Petter Solberg з Citroen, і кожен має зоряну лінійку таких гонщиків, як Жак Вільньов, колишній чемпіон світу Формули-1, Маттіас Екстром, колишній чемпіон DTM, або Петтер Сольберг, чемпіоном 2003 WRC.