Наші партнери

Протягом 45 років Тотал є партнером Citroën! 

wrc_partners-ua

Це історичне партнерство з брендом «подвійного шеврону» - частина глобальних стратегічних відносин між PSA Peugeot Citroën Group і Total Group, ґрунтується на чотирьох ключових факторах.

  • Наукові дослідження та розробки: тісна співпраця між R&D командами PSA і Total;
  • Виробництво: постачання мастильних матеріалів для першого заповнення на заводи PSA по всьому світу;
  • Продаж: перевага мастильних матеріалів Total під час техобслуговування транспортних засобів Citroën («Citroën вибирає Total») і Peugeot («Peugeot рекомендує Total»);
  • Спорт: підтримка програм Citroën та Peugeot в автоспорті.

Вперше Total підтримував Peugeot на Чемпіонаті світу з ралі з 2001 по 2005 роки, який здобув 3 титулу «виробника» і «пілота» в 2001 і 2002 роках. Пізніше, в 2005 році, ці два партнери зосередилися на змаганнях на витривалість, Команда Peugeot Total і Peugeot 908 виграла багато гонок, в тому числі здобула чудову перемогу в 24-х годинній гонці Ле Ман в 2009 році і отримала титул Чемпіона світу на витривалість в 2011 році.

Після численних перемог під час проведення ралі Париж-Дакар в Африці, Citroën - за підтримки Total, вирішив взяти участь у Чемпіонаті світу з ралі в 2001 році. З 2003 року команда Citroën Total World Rally має безпрецедентні спортивні досягнення - 8 титулів «виробника» і 9 титулів «пілота» на чемпіонаті світу в тандемі Себастьян Льоб - Даніель Елена.

Мастильні матеріали для Чемпіонату світу з ралі

Екстремальні умови проведення ралі вимагають «спеціальних» мастильних речовин. Незважаючи на те, що відповідно до вимог на Чемпіонаті світу з ралі всі команди використовують однакове паливо, вони мають повну свободу у виборі мастильних засобів, як для моторів, так і для трансмісій (коробок передач). На всіх етапах ралі, кожен з яких може бути більше 1000 км, у тому числі і 400 кілометрової гонки на час (також відомої як «спеціальна»), під час яких зміни в температурі двигуна і швидкості вкрай великі, Total пропонує мастильні матеріали, які були розроблені спеціально для Citroën. Інженери Total і Citroën працюють в тісній співпраці протягом 45 років, постійно піклуючись про надійність механічних деталей, з одного боку, і збільшенні ефективності, з іншого.