Перегони

  Challneges

TOTAL пишається тим, що є частиною зусиль Формули-1!

Компанія Total, будучи партнером Infiniti Red Bull Racing, виступає також технічним консультантом і постачальником палива і мастильних матеріалів для болідів команди.

Участь компанії TOTAL в гонках Формула-1 надихає наукову команду на те, щоб робити свою продукцію ще більш ефективною. Мета нашої команди по розробках паливно-мастильних матеріалів - здобути перемогу на Королівських гонках!
 
Враховуючи, що в 2014 році набрали чинності значні зміни правил, наприклад - обмеження використання двигунів до чотирьох на один болід (раніше можна було використовувати п'ять двигунів) до нових правил довелося звикати всім.

«Зіткнувшись з труднощами в плані абсолютно нових двигунів, в 2014 році ми зосередилися на розробці палива», говорить Філіп Жирар, науковий представник Групи Total. «У минулому сезоні нам вдалося протестувати шість нових складів бензину, і саме завдяки цим продуктам ми досягли збільшення потужності силового блоку Renault Energy F1 на 50%, в минулому році. Сподіваємося, що і в цьому сезоні результати будуть такими ж вражаючими. І, звичайно ж, ми продовжимо займатися створенням нових мастильних матеріалів».

На шляху до перемоги!

У минулому сезоні команда Infiniti Red Bull Racing на чолі з пілотами - Даніелем Ріккардо і Себаст’яном Феттель, після отриманих чотирьох поспіль перемог попередніх сезонів, не змогла втримати чемпіонський титул і зайняла 2-е місце. Однак, в цьому сезоні команда має намір взяти реванш.

daniel-ricciardo-and-sebastian-vettel-car-infiniti-red-bull-racing-rb10-launch-2014

Себаст’ян Феттель і Даніель Ріккардо

Пілот Red Bull Даніель Ріккардо, який в минулому сезоні посів третє місце, розповів, що він завжди буде прагнути до максимально можливого результату:

"На даний момент я знаходжуся на вершині, але це не означає, що я досяг своєї планки. Ні. Я постійно хочу покращувати результати і знати, що досяг максимуму в кожній гонці ..."

Крім цього, Даніель Ріккардо - рекордсмен по обгонам сезону-2014. На рахунку австралійця 53 обгони в 19 гонках:
"Я обожнюю свій болід, він дав мені можливість повністю проявити всі мої позитивні якості пілота. Я впевнений в собі і своїй машині, що дає можливість атакувати на межі і діяти на трасі агресивно. Хоча мені ще багато що належить зрозуміти і багато чому треба навчитися".

У минулому сезоні австралієць пішов на підвищення, перетворившись з пілота юніорської команди Toro Rosso в партнера чинного чемпіона Себастьяна Феттеля. При цьому Ріккардо не загубився на тлі чотириразового чемпіона, а, навпаки, став лідером Red Bull, вигравши три гонки.

«Я прийшов в Red Bull Racing, щоб стати №1. Інакше це не мало б ніякого сенсу. »

У новому сезоні, пілотами   Red Bull Racing  являються Даніель Ріккардо та після шестирічного партнерства, Себастьяна Феттеля замінив пілот юніорської команди Данило Квят.