Мастильні матеріали TOTAL QUARTZ

Створені спеціально для автоспорту

Вже понад 45 років мастильні матеріали TOTAL доводять свою ефективність за умов автоперегонів провідних чемпіонатів світу: непрохідних пустель, треків, засніжених вершин. Кожний новий заїзд - це виклик для команд і болідів. Більшість виробників моторних олив не практикують подібний спосіб випробувань, але для творців моторних олив TOTAL QUARTZ - це ідеальний полігон та ідеальні «лабораторні умови». Інженери компанії TOTAL розробили лінійку моторних олив TOTAL QUARTZ, з урахуванням найсучасніших технологічних вимог та інноваційних формул. Максимальний захист двигуна, та виняткова продуктивність спортивних болідів відтепер доступна і для вашої автівки.

Розроблені спеціально для екстремальних умов

Ралі-рейди

Rally raids

TOTAL QUARTZ забезпечує максимальний захист двигуна Peugeot 3008DKR Maxi навіть за екстремальних умов найважчого ралі-рейді світу по пустелі. Двигун надійно захищений від надвисоких температурних умов, від потрапляння піску та бруду в будь-які технічні вузли автомобіля. Не дарма Total і Peugeot вже давно співпрацюють і перемагають у ралі "Дакар".

Змагання на витривалість

Extreme Race

Змагання на витривалість є винятковим випробуванням для двигуна, особливо у довгостроковій перспективі. Перемоги команди Aston Martin Racing в одних з найважчих перегонах світу, зокрема в "24 годинах Ле-Мана", є найкращим доказом якості та продуктивності моторних олив TOTAL QUARTZ.

Ралі

Rally

Зміни температур на різних висотах, гравій, бруд і асфальт - це звичайні умови перегонів Чемпіонату світу з ралі ( WRC). На сьогоднішній день, команда Citroën є найуспішнішою у WRC. За весь час команда завоювала рекордну кількість перемог. Саме тому, вже більше ніж 45 років поспіль Citroën довіряє свої гоночні автомобілі моторним оливам TOTAL QUARTZ.

Мастильні матеріали TOTAL QUARTZ - перевірені на треку, доступні кожному

Lubricants Total Quartz

Багаторічний досвід співпраці в області автоспорту допоміг нам створити лінійку моторних олив TOTAL QUARTZ, які відповідають самим високим вимогам щодо захисту двигуна і збереження його ефективності навіть за самих складних умов експлуатації.

Рекомендовано найкращими автоспорті

Peugeot Total
Red Bull
Total Quartz Engin Oil
Citroen racing Aston Martin