Нова лінійка моторних олій Total Rubia Works

Нова лінійка моторних олій Total Rubia Works 3000 і Total Rubia Works 4000 спеціально для позашляхової, кар'єрної та гірничо-будівельної техніки

 

Київ, 5 липня 2018 року. Лідер глобального ринку мастильних матеріалів - компанія Total розширила лінійку Total Rubia Works, представивши високопродуктивні повністю синтетичні моторні олії для дизельних двигунів позашляхової та кар'єрної техніки. Моторні олії оновленої лінійки сприяють зниженню витрати палива.

 

Надійність і ефективність

 

При кар'єрних і будівельних робах деталі двигунів піддаються більш інтенсивним навантаженням, ніж під час руху по дорогах. Для досягнення цільових показників роботи при великих навантаженнях, для збільшення терміну безвідмовної служби механізмів та захисту поверхонь від зносу, що труться, розробники компанії Total провели інтенсивні дослідження та випробування в польових умовах. Нові масла відповідають критеріям SAPS і параметрам функціонування дизельних сажових фільтрів.

 

Два різновиди для досягнення найкращих результатів

 

Total Rubia Works 3000 FE 5W-30 - олія на синтетичній основі, яка відповідає стандарту E6 Асоціації європейських виробників автомобілів (ACEA). Олія забезпечує високі показники продуктивності двигунів. Total Rubia Works 3000 має в'язкість 5W-30, що захищає всі моторні деталі від високих температур і поздовжніх деформацій. Олія відповідає європейським нормам токсичності EU Stage IV і американським нормам EPA Tier 4 Final. При цьому вона скорочує споживання палива до 1,47% в порівнянні зі стандартними оліями класу в'язкості 15W-40.

Лінійка Total Rubia Works 4000 створена для експлуатації у важких умовах з урахуванням класифікації продуктивності CK-4, яка була розроблена Американським інститутом нафти (API) для олій, що використовуються у високошвидкісних чотиритактних дизельних двигунах. До лінійки входять три преміальні олії для надпотужних силових агрегатів: 15W-40, FE 10W-30 і 10W-40.

Всі три різновиди олії Total Rubia Works 4000 призначені для новітніх двигунів кращих світових виробників гірничо-будівельної техніки. Завдяки своїм параметрам вони навіть стійкіші до високих температур, ніж того вимагає стандарт ACEA E9. Зокрема, з цими оліями двигуни залишаються на 70% чистіше, ніж з більшістю інших олій на ринку.

«Лінійка олій Total Rubia Works відповідає європейським нормам характеристик олій ACEA, американським нормам API і навіть японським нормам JASO. При цьому лінійка також відповідає суворим обмеженням оригінальних виробників обладнання (OEM). Компанія Total рухається на крок попереду інших, роблячи все для того, щоб її продукти ідеально підходили для серйозних умов експлуатації позашляхової, кар'єрної і гірничо-будівельної техніки », - говорить Станіслав Фролов, керівник сегменту маркетингу Total Rubia Works.

 

Про компанію

Total є глобальним інтегрованим виробником та постачальником енергії, провідною міжнародною нафтогазовою компанією, видатним гравцем ринку енергетичних продуктів з низьким вмістом вуглецю. 98 тисяч наших співробітників постійно прагнуть створити кращий енергетичний продукт, який був би більш безпечним, чистим, ефективним, інноваційним та доступним для якомога більшої кількості людей. Будучи відповідальними членами суспільства, ми докладаємо усі зусилля, щоб глобальна діяльність нашої компанії більш ніж в 130 країнах світу послідовно забезпечувала економічні, соціальні та екологічні переваги.

www.total.ua

Total
ул. Антоновича, 172, оф. 1115
Киев 03150, Украина
тел. +380 44 220-24- 55

Контакти для ЗМІ

Наталья Твердовская
Total
тел. +380 67 248-54-36
nataliia.tverdovska@external.total.com

Алиса Пивоварова
Havas PR
тел. +380 98 290-33-29
alice.pyvovarova@havasprkyiv.com.ua