Весняна акція від TOTAL для автомобілів Citroen віком від 5 років

Весняна акція від TOTAL для автомобілів Citroen віком від 5 років

У період з 1 по 30 квітня 2016 року для власників автомобілів Citroen стартує весняна акція від TOTAL. Акція спрямована на негарантійні автомобілі марки CITROEN старше 5 років. Таким чином, при проходженні технічного обслуговування в офіційному дилерському центрі, власники автомобілів CITROEN отримають 1л. каністру високоякісної моторної оливи TOTAL QUARTZ 9000 5W-40, яке повністю відповідає вимогам CITROEN.

Весняна акція від TOTAL для автомобілів Citroen віком від 5 років

TOTAL QUARTZ 9000 5W-40 – 100% синтетична моторна олива, розроблена відповідно до найбільш суворих вимог як бензинових, так і дизельних двигунів нового покоління (після MY 2000). Продукт особливо рекомендований для застосування в двигунах з турбонаддувом, багатоклапанних двигунах і двигунах з прямим уприскуванням палива. TOTAL QUARTZ 9000 5W-40 забезпечує високі експлуатаційні властивості в умовах високих навантажень в різних режимах роботи двигуна: міський або в режимі «стоп-старт», магістральний або швидкісний, а також позашляховий – незалежно від сезону. Ця олива чудово підходить для автомобілів, оснащених каталізаторами, і таких, що використовують етилований бензин або скраплений газ.

Нагадуємо, що співпраця Total Peugeot Citroën почалося ще в 1968 році. PSA Peugeot Citroën – французька автомобілебудівна компанія, другий за величиною виробник автомобілів в Європі. PSA Peugeot Citroën випускає автомобілі під марками «Пежо» і «Сітроен». Два бренди, що належать компанії, мають незалежні структури просування на ринку і мережі роздрібних продажів, проте розробка і виробництво моделей здійснюються загальними підрозділами.

В рамках цього партнерства дослідницькі групи як Total, так і PSA об'єднують свої зусилля для розробки масел і палив, спеціально адаптованих під двигуни цих автомобілів і мають мінімальний вплив на навколишнє середовище. Автомобілі, вироблені PSA, поставляються з маслами Total прямо з заводу, до того ж Peugeot і Citroën рекомендують продукти Total в своїх мережах по всьому світу. Слідкуйте за новинами компанії Total в Facebook.

 

?? ?? ?? ??