Total уклав договір про наміри з ENN на поставку ЗПГ в Китай

Total уклав договір про наміри з ENN на поставку ЗПГ в Китай

Total уклав зобов'язуючий договір про наміри з ENN LNG Trading на щорічну поставку 0,5 млн тонн зрідженого природного газу (СПГ) протягом 10 років. Поставки ЗПГ здійснюватимуться з глобального портфоліо СПГ Total. Перші поставки очікуються вже в 2018 році, коли буде закінчено приймає термінал ENN Zhoushan.

«Total перша велика компанія, яка підписала зобов'язуючу угоду на поставку ЗПГ з ENN, одним з найбільших дистриб'юторів природного газу в Китаї, – прокоментував Лоран Вівьє (Lauren Vivier), президент газового дивізіону Total. – Встановлення партнерських відносин з новими покупцями СПГ, такими як ENN в Китаї, дозволяє нам збільшувати нашу присутність на цьому ключовому ринку СПГ».

Total - світовий лідер в СПГ

Total є світовим лідером в СПГ з твердими і диверсифікованими позиціями по всьому ланцюжку доданої вартості і виробництвом 10,2 млн тонн СПГ у 2015 році.

Total активний в більшості великих регіонів з виробництва СПГ, а також на основних ринках СПГ і продовжує розвивати цей бізнес в якості ключового компонента своєї стратегії зростання. Група володіє часткою на заводах з виробництва СПГ в Індонезії, Нігерії, Норвегії, Омані, Катарі, ОАЕ, Ємені, Анголі, Австралії і Росії. Total також забезпечив покупку СПГ на проектах в Сполучених Штатах і має довгостроковий доступ до потужностей з регазифікації на ключових глобальних ринках.

Через розширення своїх торгових, маркетингових та логістичних підприємств, а також розвиток портфеля СПГ Total може постачати природний газ і зріджений природний газ безпосередньо своїм ключовим клієнтам по всьому світу, зберігаючи гнучкість 

Total release LNG

Про ENN LNG Trading

ENN LNG Trading Company Limited є дочірньою компанією ENN Energy Holdings Ltd., одного з найбільших дистриб'юторів природного газу в Китаї. ENN Energy Holdings працює в 146 містах в 17 провінціях і автономних районах з більш ніж 11 мільйонами жителів і 52 000 промислових/ комерційних клієнтів. Приймаючий термінал ENN Zhoushan знаходиться в стадії розробки і, як очікується, буде введений в експлуатацію до 2018 року.  

?? ?? ?? ??