Партнери Total демонструють високі результати на гонках

Компанія Total бере активну участь у головних подіях світу авто- і мотоспорту. Адже саме гонки надають унікальну можливість випробувати технології Total в екстремальних умовах і продемонструвати новітні розробки мастильних матеріалів у дії.

Total Formula-1 2016

Інноваційні продукти енергетичного концерну вже кілька років є основою співпраці Total, Infiniti Red Bull Racing і Renault Sport F1. Компанія виступає спонсором, технічним консультантом і постачальником палива та мастильних матеріалів для болідів Red Bull, а також партнером компанії Renault, виробника двигунів для «Формули-1». Відмінні результати, які демонструють спортсмени на автогонках, говорять про високу якість мастильних матеріалів Total самі за себе.

У новому сезоні чемпіонату світу «Формула-1» команда Renault, партнер компанії Total, відкрила сезон змагань переконливим і обнадійливим дебютом на трасі в Альберт-Парку. Новачок Джоліон Палмер закінчив 11-м, стартувавши на 13-му місці, а Кевін Магнуссен фінішував 12-м, розпочавши гонку з 14-го місця. Ще один партнер компанії Total – команда Red Bull – продемонстрував неоднозначні результати в Мельбурні. Пілот Red Bull Даніель Ріккардо претендував на подіум, зайнявши 4-е місце та показавши найшвидший круг під час гонки. А ось його напарнику по команді Данилу Квяту пощастило набагато менше – йому не вдалося взяти участь у боротьбі через проблеми з електронікою, що виникли на старті.

Total Moto GP 2016

Також відбулося відкриття сезону чемпіонату світу з шосейно-кільцевих мотоперегонів MotoGP. Джек Міллер і Тіто Рабат з Estrella Galicia Marc VDS, ще одного партнера Total, успішно досягли мети заробити очки в першій гонці сезону в Катарі. Вони фінішували на 14-му і 15-му місцях відповідно.

Компанія Total поставляє спортивним командам і організаторам змагань продукцію і послуги виняткової якості. Використовуючи свій досвід роботи з автомобілями, концерн гарантує двигунам оптимальний захист, високу надійність і максимальну продуктивність.