У «ТОТАЛ Україна» новий керівник - ЛЮБОВ ПЕЛЛІЗЗАРІ

У «ТОТАЛ Україна» новий керівник - ЛЮБОВ ПЕЛЛІЗЗАРІ

З грудня 2016 року українське представництво міжнародного нафтохімічного концерну Total очолить Любов Пелліззарі, замінивши на цій посаді Лукаша Семенюка, який призначений на посаду генерального директора філії TOTAL Центральна Європа, яка об'єднує три країни (Чехія, Словаччина, Угорщина).

Любов Пелліззарі розпочала свій кар'єрний шлях у корпорації TOTAL в 2006 році. Протягом 10 років займалася продажами, маркетингом і розробкою нових продуктів, отримавши колосальний досвід в різних сферах діяльності компанії. На новій посаді Любов Пелліззарі бачить великі перспективи розвитку брендів концерну Total в Україні: «Не дивлячись на те, що  «ТОТАЛ Україна» -  молоде дочірнє підприємство нафтохімічного концерну Total, з 2010 року командою була виконана детальна та грамотна робота. Мастильні матеріали під брендами Total і Elf набирають популярність, знаходять нових клієнтів на всіх сегментах ринку і вже зарекомендували себе, як високоякісні продукти. В результаті протягом останніх років компанія є лідером на ринку автомобільних фасованих мастильних матеріалів».

За словами нового керівника, протягом наступних 20 років Total зосередиться на розвитку відповідального споживання ресурсів, а також на посиленні виробництва і поставок безпечної відновлюваної енергії. Крім того, однією з важливих складових діяльності Total і надалі залишатиметься розвиток і навчання співробітників.

?? ?? ?? ??