Компанія Total інвестує в розвиток альтернативної енергетики

Компанія Total інвестує в розвиток альтернативної енергетики

Венчурний фонд Total Energy Ventures (TEV) придбав частку в американських компаніях Off Grid Electric і Powerhive, що  спеціалізуються на рішеннях в сфері сонячної енергетики в сільській місцевості для регіонів з обмеженим доступом до традиційних електромереж. Ці проекти в першу чергу орієнтовані на ринки, що розвиваються, переважно в Африці.

solar energy

Системи Off Grid Electric і Powerhive поєднують технології отримання і збереження сонячної енергії, а також рішення в сфері digital-управління взаємовідносинами з клієнтами, включаючи оплату з рахунку мобільного пристрою.

«Розвиток альтернативної енергетики - важливий напрямок для будь-якої країни світу. Викопні ресурси кінцеві, до того ж державам вигідніше диверсифікувати джерела отримання енергії, щоб захистити себе від можливої ​​кризи, - зазначив Лукаш Семенюк, директор Total Україна. - Сонячна енергетика - це чисте джерело за доступною ціною і з гнучкими можливостями підключення. Більш того, технологія сприяє розвитку країн і стимулює економічне зростання».

Off Grid Electric (офіси розташовані в Аруша, Танзанія і Сан-Франциско, Каліфорнія, США) розробляє і продає домашні установки для отримання сонячної енергії, а також батареї для живлення LED-ламп, зарядні пристрої для мобільних телефонів і побутову електроніку. Компанія дає світло більше 10 000 нових клієнтів щомісяця. Off Grid Electric планує забезпечити енергією 1 млн осіб в Танзанії до 2017 року, а також розширити діяльність в інших країнах регіону.

solar energy

Powerhive (офіс розташований в Сан-Франциско, Каліфорнія, США) розробляє і керує електромережами сонячної енергії з системами акумуляторів і локальної дистрибуцією. Компанія постачає електрику кільком сотням будинків і компаній в місцевостях, не оснащених звичайними електричними мережами. У 2015 році компанія оголосила про запуск першого комерційного проекту по установці близько 100 мікромереж для 90 000 домогосподарств в західній Кенії.

Компанія Total через свій фонд Total Energy Venture в усьому світі інвестує в стартапи, які допомагають розвивати інноваційні технології в сферах поновлюваних і альтернативних джерел енергії, нафти і газу, енергоефективності, зберігання енергії, переробки відходів, скорочення викидів парникових газів, цифровий енергетики і надійних енергосистем , таким чином розвиваючи цю галузь і допомагаючи суспільству.

 

?? ?? ?? ??