Компанія Total шукає кращі стартапи

Компанія Total шукає кращі стартапи

Total company looking for the best startups

Інтегрована енергетична компанія Total організовує конкурс для інноваційних стартапів по всьому світу. Український офіс компанії в свою чергу із задоволенням підтримує цю глобальну ініціативу, пропонуючи вітчизняним стартапам спробувати свої сили та випробувати удачу. Діяльність стартапу має бути пов’язана з такими сферами, як, наприклад, кібербезпека, ТВ, реклама, логістика, ПЗ, додатки для смартфонів тощо.

«Для компанії важливо підтримувати інноваційні ініціативи в сфері паливно-енергетичного комплексу, саме тому у нас є спеціальний фонд для стартапів Total Energy Ventures. Український офіс радий приєднатися до конкурсу та підтримати інновації в нашій країні», – зазначає Лукаш Семенюк, генеральний директор «ТОТАЛ Україна».

Стартапи, які хочуть брати участь у конкурсі, повинні подати свої заявки до 16 травня та відповідати наступним вимогам:

  • Стартапу менше 2 років.
  • Має можливість імплементувати розробку в «ТОТАЛ Україна».
  • Планує розвиватися в міжнародному масштабі.
  • Може бути представлений англійською мовою.

Заявки подаються в форматі детальної презентації (ppt), де потрібно розповісти про себе, досвід роботи в сфері, ідею і обов'язково вказати контакти. Серед надісланих заявок 20 травня буде обраний один український стартап, який і буде захищати свою ідею в Європі. Також компанія стане першим клієнтом стартапу, що переміг у відборі.

Глобальна презентація відбудеться 8 червня в Будві, Чорногорія, під час семінару, присвяченого ПЕК. У всіх учасників конкурсу буде рівно по 3 хвилини на презентацію своєї ідеї і додатковий час на сесію «питання-відповідь». 120 представників компанії Total, які відвідають семінар, проголосують за кращий стартап.

Учаснику конкурсу з України будуть надані фінансування поїздки та проживання в Будві (1 ніч), а також можливість поспілкуватися зі співробітниками компанії Total.

Переможці конкурсу отримають офіс-інкубатор на три місяці в цільовій країні, фінансову допомогу з проживанням і транспортними витратами до €3 000. Також кращим стартапам представники компанії Total допоможуть у побудові Proof of Concept – тестуванні ідеї бізнесу на життєздатність.

Для участі в конкурсі необхідно відправити свою презентацію на поштову адресу nataliia.tverdovska@external.total.com

?? ?? ?? ??