Компанія Total шукає кращі стартапи

Total company looking for the best startups

Інтегрована енергетична компанія Total організовує конкурс для інноваційних стартапів по всьому світу. Український офіс компанії в свою чергу із задоволенням підтримує цю глобальну ініціативу, пропонуючи вітчизняним стартапам спробувати свої сили та випробувати удачу. Діяльність стартапу має бути пов’язана з такими сферами, як, наприклад, кібербезпека, ТВ, реклама, логістика, ПЗ, додатки для смартфонів тощо.

«Для компанії важливо підтримувати інноваційні ініціативи в сфері паливно-енергетичного комплексу, саме тому у нас є спеціальний фонд для стартапів Total Energy Ventures. Український офіс радий приєднатися до конкурсу та підтримати інновації в нашій країні», – зазначає Лукаш Семенюк, генеральний директор «ТОТАЛ Україна».

Стартапи, які хочуть брати участь у конкурсі, повинні подати свої заявки до 16 травня та відповідати наступним вимогам:

  • Стартапу менше 2 років.
  • Має можливість імплементувати розробку в «ТОТАЛ Україна».
  • Планує розвиватися в міжнародному масштабі.
  • Може бути представлений англійською мовою.

Заявки подаються в форматі детальної презентації (ppt), де потрібно розповісти про себе, досвід роботи в сфері, ідею і обов'язково вказати контакти. Серед надісланих заявок 20 травня буде обраний один український стартап, який і буде захищати свою ідею в Європі. Також компанія стане першим клієнтом стартапу, що переміг у відборі.

Глобальна презентація відбудеться 8 червня в Будві, Чорногорія, під час семінару, присвяченого ПЕК. У всіх учасників конкурсу буде рівно по 3 хвилини на презентацію своєї ідеї і додатковий час на сесію «питання-відповідь». 120 представників компанії Total, які відвідають семінар, проголосують за кращий стартап.

Учаснику конкурсу з України будуть надані фінансування поїздки та проживання в Будві (1 ніч), а також можливість поспілкуватися зі співробітниками компанії Total.

Переможці конкурсу отримають офіс-інкубатор на три місяці в цільовій країні, фінансову допомогу з проживанням і транспортними витратами до €3 000. Також кращим стартапам представники компанії Total допоможуть у побудові Proof of Concept – тестуванні ідеї бізнесу на життєздатність.

Для участі в конкурсі необхідно відправити свою презентацію на поштову адресу nataliia.tverdovska@external.total.com