TOTAL Ukraine підписала договір про співпрацю з MAN Truck & Bus Ukraine Ltd

Співпраця TOTAL та MAN

TOTAL Ukraine підписала договір про співпрацю з MAN Truck & Bus Ukraine Ltd і стала рекомендованим постачальником нафтових продуктів для забезпечення договорів на обслуговування MAN в Україні.

У квітні 2015 року TOTAL Ukraine і MAN Truck & Bus Ukraine підписали договір про співпрацю, згідно якого компанія TOTAL є єдиним рекомендованим постачальником пально-мастильних матеріалів для забезпечення контрактів на обслуговування у рамках партнерської мережі MAN Truck & Bus Service в Україні. Головною причиною цього рішення стало конкурентоспроможну пропозицію компанії Total з повним асортиментом продукції, ефективної логістикою, місцевим присутністю відділу продажів Total і доступом до діагностики ANAC для масел для двигуна, шасі та гідравліки.

Total and MAN

На фото: Лукаш СЕМЕНЮК   –  генеральний директор
“Total Ukraine” и Міхаель Батз, генеральний директор
MAN Truck & Bus Ukraine

MAN Truck & Bus Ukraine є повноправною дочірньою компанією MAN Truck & Bus AG in Munich, одного з світових лідерів постачальників вантажних автомобілів. Компанія пропонує продукти та рішення в усіх транспортних областях.

Total and MAN

Крім того, компанія TOTAL була офіційно представлена на конференції MAN Truck & Bus Ukraine, присвяченій післяпродажного обслуговування. Конференція проводилася 14-15 квітня у Дніпропетровську, її відвідали керівники та сервісні партнери MAN Truck & Bus Ukraine. Компанія TOTAL мала можливість взяти участь і представити переваги своєї комерційної пропозиції.

?? ?? ?? ??