Total і KIA провели тест-драйв нового Sportage

12 березня 2016 року в «Автоцентрі на Столичному» відбувся тест-драйв нового KIA Sportage – надздібного кросовера, який відкриває для водія абсолютно нові емоції в управлінні автомобілем. Головним партнером заходу стали масла Total. Подія зібрала не лише шанувальників автомобілів KIA, а й любителів якісного та швидкого водіння.

Total и KIA провели тест-драйв нового Sportage

Тест-драйв став продовженням довгострокової співпраці KIA і Total. Обидві компанії традиційно прагнуть запропонувати ринку інноваційні рішення, які захищають навколишнє середовище та подовжують молодість і продуктивність двигуна. Ось чому Total безперервно розвиває і вдосконалює свої продукти. Спеціально для автомобілів KIA була розроблена  лінійка продуктів Total Quartz - QUARTZ INEO MC3 5W-30 і QUARTZ 9000 ENERGY HKS G-310, які гарантують оптимальний захист і ефективну роботу двигунів цього автовиробника.

Total и KIA провели тест-драйв нового Sportage

Учасники тест-драйву оцінили технічні характеристики Sportage нового покоління, а також поринули в віртуальну реальність з Oculus: підкорювали снігові вершини на борді, каталися на американських гірках, перевіряли свої здібності в телепатії за допомогою «Ігор Розуму». Гості «Автоцентру на Столичному» брали участь у розіграші призів, а їхні діти насолоджувалися яскравим науково-розважальним шоу та влаштовували власний тест-драйв на дитячих «Міні-гонках».

Total и KIA провели тест-драйв нового Sportage

Нагадаємо, корпорація KІА Motors і компанія Total Lubrifiants підписали міжнародну угоду про співпрацю терміном на 5 років. Відповідно до підписаної угоди Total – рекомендований партнер KIА Motors Corporation для продажу моторних масел і змащувальних матеріалів для автомобілів KIА у всіх країнах присутності мережі післяпродажного обслуговування KІА. В Україні офіційним дистриб'ютором автомобілів KIA, з яким співпрацює Total, є компанія «Фалькон-АВТО».