ТОТАЛ України офіційний партнер Всеукраїнської конференції KIA

Партнерство TOTAL та KIA

06 березня 2015 відбулася Всеукраїнська конференція дилерів KIA, організована офіційним дистриб'ютором автомобілів КІА - компанія «Фалькон-АВТО» ( дочірня компанія Корпорації УкрАВТО).

Total and KIA partnership

На конференції були присутні почесні гості з Корпорації KIA Motors, Президент регіонального офісу в Східній Європі і країнах СНД - г-н Томас, 95 засновників і директорів дилерських центор, перші особи Корпорації «УкрАВТО» і «Фалькон-АВТО».

Total and KIA partnership

Офіційним партнером конференції стала компанія ТОТАЛ Україна, де мала унікальну можливість презентувати і підкреслити успішне співробітництво між компаніями, представити продукти і спільні активності.

В рамках зустрічі були підведені підсумки і озвучені плани співпраці, нагороджені кращі дилери за результатами діяльності та розвитку підприємства в 2014 році..

Total and KIA partnership

На фото: Ніна ВАСАДЗЕ - Генеральный директор «Фалькон АВТО»,
Лукаш Марчін СЕМЕНЮК(ліворуч) – Директор «Тотал Україна»,
Станіслав ФРОЛОВ(праворуч) – Менеджер з питань комерційної
діяльності та управління «Тотал Україна»

Дилери KIA відображають високі стандарти Корпорації KIA Motors, яка в минулому році провела чергову кампанію по оцінці роботи дилерів KIA по всьому світу під назвою KIA Dealer Excellence Program +. Згідно їй, українські дилери продемонстрували найкращі результати в Східній Європі, випередивши дилерів KIA таких країн, як Туреччина, Азербайджан, Казахстан і Білорусь.

?? ?? ?? ??