Tata Motors та Total Lubrifiants підписали глобальну угоду про партнерство.

Париж, 10 вересня 2015 р.

Tata Motors та Total Lubrifiants підписали угоду про після продажне обслуговування вантажівок: постачання високоякісних мастильних матеріалів компанії Total на пункти обслуговування та продажу Tata Motors на міжнародному ринку. Total Lubrifiants, з її глобальною присутністю, працюючи у 150 країнах, буде підтримувати мережу сервісів Tata Motors і її клієнтів, постачаючи мастильні матеріали нового покоління та збільшуючи працездатність вантажних транспортних засобів Tata Motors.

Tata_Motors

На фото: TATA Motors рекомендує TOTAL - Г. Шетті та Ф. Чарлюкс

Договір підписали Пан Ганеш Шетті, Керівник відділу з розвитку міжнародного бізнесу комерційних автомобілів Tata Motors, Пан Санджів Гарг, Генеральний директор по роботі з клієнтами відділу комерційних автомобілів Tata Motors, Пан Філіп Чарлюкс, Віце-президент компанії Total Lubrifiants і Вінсент Мінард, Менеджер з глобального співробітництва з виробниками обладнання, Total Lubrifiantsу присутності пана Б. Віджей Кумара, Голови та Директора Total Oil India Private Limited (TOIPL) і пана Рави Пішароді, Виконавчого директора комерційних автомобілів Tata Motors в Мумбаї.

Пан Санджів Гарг «Завдяки нашому партнерству з Total LUBRIFIANTS, ми, в Tata Motors, прагнемо забезпечити наших клієнтів найкращими фірмовими високоякісними мастильними матеріалами, розробленими спеціально для комерційних автомобілів Tata Motors. Це дозволить нашим клієнтам підвищити продуктивність і знизити витрати на експлуатацію транспортних засобів. Ми, в Tata Motors, пропонуємо нашим клієнтам продукти і послуги світового класу».

Tata_Motors_recommends_Total

Пан Філіп Чарлюкс, пояснив, що «ця угода є демонстрацією відмінних відносин, що склалися між обома компаніями. Вона також ілюструє наше прагнення до сталого зростання на світовому ринку і до розробки продуктів і послуг світового класу, щоб найкращим чином задовольнити очікування наших клієнтів».

Завдяки цьому партнерству, Total Lubrifiants також сприятиме розвитку мережі Tata Motors в професійному плані та надасть спільну підтримку щодо модернізації майстерень Tata Motors по всьому світу.

Про Tata Motors:
Tata Motors – це найбільша індійська автомобільна компанія, сукупна виручка якої склала 1,88,818 рупій ($ 34,7 млрд.) в 2012-2013 роках. Філії та дочірні компанії Tata Motors знаходяться в Великобританії, Південній Кореї, Таїланді. Південній Африці та Індонезії. Серед них - Jaguar Land Rover, підприємство, що поєднує в собі два культові британські бренди. Tata Motors також має спільне промислове підприємство з Fiat в Індії. Більше, ніж 8 мільйонів транспортних засобів на дорогах Індії, визначили Tata Motors як лідера на ринку вантажного транспорту та легкових автомобілів. Компанія також є п’ятим найбільшим в світі виробником вантажівок та четвертою у світі за виробництвом автобусів.

Автомобілі, автобуси та вантажівки Tata реалізуються в країнах Європи, Африки, Близького сходу, Південної Азії, Південно-Східної Азії, Південної Америки, СНД та Росії.

(www.tatamotors.com; слідкуйте за нашими новинами також в Twitter: https://twitter.com/TataMotors)