Tata Motors та Total Lubrifiants підписали глобальну угоду про партнерство.

Tata Motors та Total Lubrifiants підписали глобальну угоду про партнерство.

Париж, 10 вересня 2015 р.

Tata Motors та Total Lubrifiants підписали угоду про після продажне обслуговування вантажівок: постачання високоякісних мастильних матеріалів компанії Total на пункти обслуговування та продажу Tata Motors на міжнародному ринку. Total Lubrifiants, з її глобальною присутністю, працюючи у 150 країнах, буде підтримувати мережу сервісів Tata Motors і її клієнтів, постачаючи мастильні матеріали нового покоління та збільшуючи працездатність вантажних транспортних засобів Tata Motors.

Tata_Motors

На фото: TATA Motors рекомендує TOTAL - Г. Шетті та Ф. Чарлюкс

Договір підписали Пан Ганеш Шетті, Керівник відділу з розвитку міжнародного бізнесу комерційних автомобілів Tata Motors, Пан Санджів Гарг, Генеральний директор по роботі з клієнтами відділу комерційних автомобілів Tata Motors, Пан Філіп Чарлюкс, Віце-президент компанії Total Lubrifiants і Вінсент Мінард, Менеджер з глобального співробітництва з виробниками обладнання, Total Lubrifiantsу присутності пана Б. Віджей Кумара, Голови та Директора Total Oil India Private Limited (TOIPL) і пана Рави Пішароді, Виконавчого директора комерційних автомобілів Tata Motors в Мумбаї.

Пан Санджів Гарг «Завдяки нашому партнерству з Total LUBRIFIANTS, ми, в Tata Motors, прагнемо забезпечити наших клієнтів найкращими фірмовими високоякісними мастильними матеріалами, розробленими спеціально для комерційних автомобілів Tata Motors. Це дозволить нашим клієнтам підвищити продуктивність і знизити витрати на експлуатацію транспортних засобів. Ми, в Tata Motors, пропонуємо нашим клієнтам продукти і послуги світового класу».

Tata_Motors_recommends_Total

Пан Філіп Чарлюкс, пояснив, що «ця угода є демонстрацією відмінних відносин, що склалися між обома компаніями. Вона також ілюструє наше прагнення до сталого зростання на світовому ринку і до розробки продуктів і послуг світового класу, щоб найкращим чином задовольнити очікування наших клієнтів».

Завдяки цьому партнерству, Total Lubrifiants також сприятиме розвитку мережі Tata Motors в професійному плані та надасть спільну підтримку щодо модернізації майстерень Tata Motors по всьому світу.

Про Tata Motors:
Tata Motors – це найбільша індійська автомобільна компанія, сукупна виручка якої склала 1,88,818 рупій ($ 34,7 млрд.) в 2012-2013 роках. Філії та дочірні компанії Tata Motors знаходяться в Великобританії, Південній Кореї, Таїланді. Південній Африці та Індонезії. Серед них - Jaguar Land Rover, підприємство, що поєднує в собі два культові британські бренди. Tata Motors також має спільне промислове підприємство з Fiat в Індії. Більше, ніж 8 мільйонів транспортних засобів на дорогах Індії, визначили Tata Motors як лідера на ринку вантажного транспорту та легкових автомобілів. Компанія також є п’ятим найбільшим в світі виробником вантажівок та четвертою у світі за виробництвом автобусів.

Автомобілі, автобуси та вантажівки Tata реалізуються в країнах Європи, Африки, Близького сходу, Південної Азії, Південно-Східної Азії, Південної Америки, СНД та Росії.

(www.tatamotors.com; слідкуйте за нашими новинами також в Twitter: https://twitter.com/TataMotors)

?? ?? ?? ??