Kia Motors і Total продовжують партнерство

Kia Motors і Total продовжують партнерство

KIA TOTAL Partnership 1

Total Lubrifiants залишиться рекомендованим і ексклюзивним партнером Kia з продажу автомобільних мастильних матеріалів протягом наступних 5 років.

(Сеул) 4 квітня 2016 р. – Kia Motors і Total Lubrifiants нещодавно відновили угоду про стратегічне партнерство. Протягом наступних 5 років Total залишатиметься основним постачальником мастильних матеріалів для післяпродажного обслуговування автомобілів Kia. Мастильні матеріали під брендом Total будуть рекомендовані клієнтам сервісу та будуть доступні у більш як 5 500 офіційних дилерів у 180 країнах світу, включаючи західноєвропейські ринки, з 1 січня 2017 року.

Розширення співпраці, що почалася в 2011 році, дає додаткові переваги як дилерам, так і власникам автомобілів Kia. Дилерам Kia будуть здійснюватися поставки високопродуктивних моторних олив Total Quartz. Ці оливи дозволяють оптимізувати продуктивність і надійність двигунів, а також забезпечити поліпшення показників паливної економічності. Також Kia і Total будуть розробляти спільні акції, спрямовані на підвищення рентабельності дилерів Kia, створення привабливих умов для клієнтів і підвищення рівня їх лояльності.

У рамках стратегічного партнерства KIA і Total Lubrifiants мають на меті зміцнити лідируючі позиції обох компаній на світовій арені та об’єднати сили, надаючи клієнтам Kia високоякісні продукти та послуги, що не мають собі рівних.

KIA TOTAL Partnership

На фото – віце-президент Kia Motors з післяпродажного обслуговування на світових ринках Стівен Юн, а праворуч – генеральний директор автомобільного підрозділу Total Lubrifiants П'єр Дюо на урочистій церемонії підписання угоди про продовження стратегічного партнерства

«Ми дуже раді можливості розширити наше глобальне співробітництво з Kia Motors. Продовження нашого партнерства підтверджує повну готовність компанії Total супроводжувати Kia Motors у довгостроковій перспективі глобального розширення, надаючи інноваційні мастильні матеріали, визнаний досвід Total в області маркетингу, а також спеціальні програми післяпродажного обслуговування дилерам і клієнтам Kia», –  говорить П'єр Дюо, генеральний директор автомобільного підрозділу в Total Lubrifiants.

Віце-президент Kia Motors з післяпродажного обслуговування на світових ринках Стівен Юн прокоментував: «За 5 років співробітництва компанія Total продемонструвала, що вона представлена ​​в усьому світі, має серйозні маркетингові можливості та інноваційні технології виробництва мастильних матеріалів. Усе це повною мірою відповідає потребам сервісних станцій дилерів Kia. Total залишиться нашим ключовим партнером у реалізації глобальної стратегії післяпродажного обслуговування по створенню найбільш привабливих умов для клієнтів і дилерів Kia».

?? ?? ?? ??