КІА Драйв Тур 2014: час пройти тест-драйв!

КІА Драйв Тур 2014: час пройти тест-драйв!

kia

Цього уікенду, 11 та 12 жовтня, в Україні вшосте стартуватиме щорічний КІА Драйв Тур: захід для справжніх автолюбителів. Першими долучитись до яскравої події, пройти тест-драйви автомобілів та майстер-класи з економного та безпечного керування від КІА зможуть львів’яни.

Головним партнером КІА Драйв Тур – традиційно стали оливи TOTAL. Нагадаємо, корпорація KІА Motors і компанія Total Lubrifiants підписали міжнародну угоду про співпрацю терміном на 5 років. Церемонія урочистого підписання пройшла 22 березня 2011 року в штаб-квартирі компанії KІА Motors Corporation в Сеулі (Корея).

Згідно з підписаною угодою Total - рекомендований партнер KІА Motors Corporation для продажу моторних олив та мастильних матеріалів для автомобілів KІА в усіх країнах присутності мережі післяпродажного обслуговування KІА.

Спеціально для автомобілів KIA була адаптована лінійка продуктів TOTAL Quartz (QUARTZ INEO MC3 5W30 та QUARTZ 9000 ENERGY HKS G-310)

Географія та дати проведення КІА Драйв Тур 2014:
11.10 – Львів, «Галичина-Авто», вул.Городоцька, 282
12.10 – Львів, «Радар-Сервіс», вул.Стрийська,14
18.10 – Київ, «Автоцентр на Харьківському», Харківське шосе, 179
19.10 – Київ, «Автоцентр на Борщагівці» («ПРОМАВТОТЕХСЕРВІС»), вул. Велика Кільцева, 2
25.10 – Київ, «Автоцентр на Столичному», Столичне шосе, 90
Слідкуйте за подробицями на сайті http://www.kia.ua/. Приходь і пройди свій тест-драйв разом із КІА! Умови та деталі розважальних розіграшів оголошуються на місці.
  kia

Офіційний дистриб’ютор автомобілів КІА – компанія «ФАЛЬКОН-АВТО» – заснована Корпорацією УкрАВТО. Дилерська мережа «ФАЛЬКОН-АВТО» в Україні включає 68 автосалонів.

Веб-сайт – www.kia.ua

KIA на Facebook - http://www.facebook.com/kia.ua

Корпорація KIA Motors, заснована у 1944 році, є найстарішим автомобільним підприємством Південної Кореї. Продаж продукції відбувається в широкій дилерській мережі, в яку входять понад 4600 автосалонів в 172 країнах світу.

Веб-сайт – www.kia.com


 

?? ?? ?? ??