Great Wall Motors і Total Lubrifiants продовжили угоду про співпрацю

5 травня 2015 року Great Wall Motors і Total Lubrifiants продовжили угоду про міжнародну стратегічну співпрацю ще на 3 роки. Відповідно до умов угоди, Total Lubrifiants стає рекомендованим партнером Great Wall Motors для продажу мастильних матеріалів у всіх мережах післяпродажного обслуговування Great Wall Motors  в країнах-учасницях.

news_gwm_1

Партнерство, яке почалося в 2012 році між Great Wall Motors і Total Lubricants, дало хороші результати для обох компаній, як з точки зору розвитку на закордонних ринках, так і у сфері дослідження та розробок. Рухаючись вперед, нова трирічна міжнародна угода демонструє прихильність нашого бренду до стійкого зростання на глобальному ринку і розробки продуктів та послуг світового класу для найкращого задоволення очікувань наших клієнтів

Згідно партнерської угоди, мережі отримають доступ до високопродуктивних автомобільних мастильних матеріалів Total Quartz, а також всіх маркетингових експертиз Total Lubrifiants, за допомогою яких Great Wall Motors зможе реалізувати лояльність до своїх клієнтів. Great Wall Motors і Total Lubrifiants акцентують увагу на ключових цінностях - професіоналізм, компетентність і орієнтація на клієнта. Завдяки партнерству, Great Wall Motors і Total Lubrifiants підтверджують свою спільну мету зміцнення їх зростаючої присутності на світовому ринку, та партнерство в розвитку високоякісних продуктів та послуг, орієнтованих на вимоги автомобілістів.

news_gwm_2

Крім того, Total Competition  є основним спонсором Great Wall Motors для ралі Дакар 2012. Відмінні результати, яких досягла команда Great Wall Motors’ Haval SUV Dakar Team (місця № 7 і №20) сприятимуть подальшому зміцненню цього співробітництва.


Нагадаємо Great Wall Motors і Total Lubrifiants підписали трирічну міжнародну угоду про співпрацю на церемонії підписання 9 лютого 2012 року в штаб-квартирі Great Wall  Motor Company Limited в Баодині, Китай.