В Україні з'явиться нова синтетична моторна олива ELF Evolution 900 FT 5W-40

З 1 травня 2016 року в Україні з'явиться нова синтетична моторна олива ELF Evolution 900 FT 5W-40. Ця олива призначена для бензинових і дизельних двигунів, в тому числі для найновіших моделей.

Elf release new product

Всі оливи серії Evolution 900 гарантують високу ступінь захисту і оптимальну продуктивність двигуна. Олива ELF Evolution 900 FT 5W-40 має відмінні експлуатаційні характеристики. Одним з головних її переваг є стійкість до високих і низьких температур (від +35 до -35 град. С). Таким чином, олива ELF Evolution 900 FT 5W-40 є ідеальним матеріалом для змазування мотора як в екстремальних умовах холодного пуску, так і в спеку при мінімальних швидкостях руху, наприклад, в міських пробках, забезпечуючи постійний захист двигуна від зносу.

Автомобілісти неодмінно оцінять сильні сторони нового продукту – ELF Evolution 900 FT 5W-40:

  • сприяє економії палива;
  • забезпечує максимальну чистоту двигуна;
  • володіє термічною стійкістю і стабільністю в’язкісних характеристик;
  • забезпечує миттєве змащення і захист усіх частин двигуна при холодному старті вже з перших секунд;
  • Сприяє міжсервісному збільшеному інтервалу заміни.

Олива ELF Evolution 900 FT 5W-40 є універсальною для всіх марок автомобілів. Особливо її рекомендують Volkswagen (VW502.00 / 505.00), Porsche (A40), BMW (BMW-LL-01), MERCEDES-BENZ (MB-Approval 229.5 (зворотна сумісність з MB-Approval 229.3)) і Renault (RN0700 / RN0710 ).

ТМ ELF – бренд відомого енергетичного концерну Total, який постійно розширює і вдосконалює свій асортимент і є одним з найбільш затребуваних і динамічних брендів моторних олив. Протягом багатьох років ELF не тільки працює над поліпшенням моторних олив для легкових, вантажних і гоночних автомобілів, але також випускає трансмісійні рідини і спеціальні продукти для автомобілів (гальмівні рідини). Читайте більше про новинки ТМ ELF на Facebook: www.facebook.com/TotalUkraine/