TOTAL та ASTON MARTIN уклали угоду про глобальне партнерство

TOTAL та ASTON MARTIN уклали угоду про глобальне партнерство

Aston Martin

Глобальна енергетична компанія TOTAL пишається  тим, що підписала договір про співробітництво з виробником люксових спортивних автомобілів Aston Martin і його спортивним підрозділом Aston Martin Racing.

Total та Aston Martin уклали угоду про розвиток глобального співробітництва. З 2016 року Total стане енергетичним партнером Aston Martin, надаючи свою продукцію люксовій Британській марці Aston Martin та її офіційній  команді Aston Martin Racing.

В рамках угоди, Total буде підтримувати Aston Martin Racing протягом всього сезону FIA World Endurance Championship (WEC), в ролі «Офіційного технічного партнера та партнера по мастильним матеріалам». Маючи 45-ти річний досвід P&D і досвід в області автоспорту, Total створює мастильні матеріали, спеціальні рідини, присадки та пальне найвищої якості.

П’єр Дюю, генеральний директор автомобільного підрозділу Total Lubricants сказав: «Більше 250-ти дослідників працюють над розробкою високоякісного палива та мастильних матеріалів в Total. Ми пишаємося тим, що тісно співпрацюємо з Aston Martin і вносимо свій вклад в їх успіх на гонках. Бути пристрасними до автоспорту та розширювати технічні межі до нових висот – це те, що ми поділяємо з легендарним преміум брендом Aston Martin. Ми раді надати наші продукти, нашу підтримку і наші технічні ноу-хау для Aston Martin Racing.»

Девід Кінг, Віце-президент і керівник по спеціальним проектам Aston Martin прокоментував: «Aston Martin - бренд класу «люкс», для нас дуже важливо співпрацювати тільки з найкращими світовими компаніями. Ми визнаємо Total провідним виробником мастильних матеріалів і розраховуємо на співпрацю з ними, щоб досягти успіху як на трасі, так і її межами.»

?? ?? ?? ??