Результати азіатської серії перегонів на витривалість Ле-Ман

Компанія Total є офіційним партнером азіатської серії перегонів на витривалість Ле-Ман, другий завершальний раунд якої відбувся 6-8 листопада 2015 року на Міжнародному автодромі Сепанг у Малайзії.

Asian Le-Mans round 2 sepang results

Сіндзі Накано (Shinji Nakano) і Томас Лайтвілер (Thomas Leutwiler) знову стали переможцями гонки, їх команда #8 Race Performance на прототипі Oreca 03 R Judd випередила команду #25 Algarve Pro Racing у складі Майкла Мьюманна (Michael Munemann), Діна Котсомідіса (Dean Koutsomidis) і Джеймі Вінслоу (Jamie Winslow) на прототипі Ligier JS P2. Третє місце у класі LM P2 посіла команда #99 Eurasia Motorsport (прототип Oreca 03R Nissan) у складі пілотів Вілліам Лок (William Lok), Так Сунг Кім (Tack Sung Kim) і Річард Бредлі (Richard Bradley).

Asian Le-Mans round 2 sepang results

Нагадаємо, що в 2012 році Західний автомобільний клуб оголосив про відродження азіатської серії Ле-Ман. Цього року змагання проходили в наступних категоріях: Le Mans Prototype 2 і 3, клас GT (Grand Touring) і новий клас CN.

Особливістю цих змагань є те, що в команді з 2 або 3 гонщиків принаймні один повинен бути з азіатської країни. Гонка триває близько 3 годин.