Типи антифризу

Типи антифризу

Існує три основні типи антифризів:

Зелені антифризи:

Це традиційний тип антифризів, який частіше за все використовується в Північній Америці. Їх силікатно-фосфатний склад забезпечує захист алюмінієвих і металевих поверхонь. Заміну таких антифризів потрібно робити кожні 50 000 км або раз на два-три роки.

Антифризи ОАТ (Organic Acid Technology):

Вони містять інгредієнти, такі як 2-ЕНА, себацінат та інші різні органічні кислоти. На відміну від зелених антифризів, вони, як правило, не містять силікатів і фосфатів. Зазвичай, антифризи на основі органічних кислот мають відмінний від зелених антифризів колір. Заміну таких антифризів потрібно робити раз на п'ять років або через 200 000 км.

Антифризи НОАТ ** (Hybrid ОАТ) **:

Вони включають в себе органічні кислоти, але не 2-ЕНА, і зазвичай містять силікати, щоб забезпечити захист для алюмінієвих поверхонь. Антифризи HOAТ використовуються багатьма європейськими виробниками автомобілів. Їх також застосовують американські компанії, такі як Chrysler і Ford. Заміну охолоджуючої рідини НОАТ потрібно робити кожні п'ять років або 200 000 км.

В останні роки виробники антифризу створювали універсальні охолоджуючі рідини, які можна використовувати у всіх типах транспортних засобів. Ці охолоджуючі рідини зі збільшеним терміном служби відрізняються тільки кольором. Деякі можуть бути помаранчевими, а інші можуть бути мати синій чи фіолетовий колір.
 

?? ?? ?? ??