Мастильні матеріали TOTAL для металообробки

metal

Металообробна промисловість охоплює величезну кількість технологічних процесів для виготовлення металевих деталей. TOTAL пропонує повний спектр технологічних рідин, які дозволять оптимізувати точність обробки і продовжити термін служби обладнання. Наша всесвітньовідома, інноваційна та високоякісна продукція сприяє поліпшенню продуктивності і відповідає будь-яким вимогам наших замовників.

Високотехнологічна продукція і послуги для металообробної промисловості:

TOTAL забезпечує:

  • Зниження витрат на виробництво;
  • Подовженний термін служби інструменту;
  • Поліпшення якості обробки;
  • Збереження здоров'я операторів і навколишнього середовища.

Токарна промисловість

Токарна промисловість тісно пов'язана з автомобільною, відомою своїми жорсткими вимогами своєчасного і якісного виробництва при мінімально можливих витратах. Наші оливи розроблені для задоволення будь-яких виробничих та екологічних вимог, забезпечуючи при цьому високу якість продукції і безпеку виробничого процесу.

Підшипникова промисловість

Підшипникова промисловість має особливі вимоги: масове виробництво високої якості, зниження часу на виробничий цикл, постійна оптимізація вартості виробництва, безпека експлуатації і відповідність екологічним нормам. Ми пропонуємо повний спектр рідин для всіх етапів виробництва підшипників. Наша продукція покликана задовольнити Ваші виробничі вимоги і оптимізувати конкурентоспроможність Ваших виробів.

Прокат алюмінію

Високошвидкісні прокатні стани, збільшена швидкість виробничого циклу, покращена якість алюмінієвого дроту і листів, дотримання вимог безпеки харчової промисловості при виготовленні харчових упаковок, зниження витрат виробництва і дбайливе ставлення до природних ресурсів. Total допомагає задовольнити всі ці вимоги в процесі виробництва і оптимізувати виробничий процес. Дізнайтеся більше про нашу продукцію, яка використовується на кожній стадії процесу прокату алюмінію.

Авіаційна промисловість

Найвищий рівень якості обробки, а також максимальна конкурентоспроможність - ось повсякденні завдання авіаційної промисловості. Всілякі виробничі обмеження, такі як дуже малі допуски і швидкість виробничого циклу, ускладнюють досягнення цих цілей. У цьому випадку Вам допоможе використання наших високопродуктивних мастильно-охолоджуючих рідин. Дізнайтеся більше про нові розробки компанії TOTAL в галузі мастильних матеріалів для авіаційної промисловості.