Мастильні матеріали для автомобілебудування

Мастильні матеріали для автомобілебудування

auto  

Виробництво обладнання для автомобілебудування і автомобільна промисловість безперервно вдосконалюють свій технологічний потенціал та продуктивність обладнання. Протягом багатьох років TOTAL поставляє мастильні матеріали найвищої якості на заводи своїх партнерів по всьому світу.

Вимоги автомобільної промисловості

Кожен виробничий і технологічний процес породжує свої специфічні вимоги. Наші мастильні матеріали враховують цю специфіку, а саме:

Виробничі вимоги

Виробництво в режимі just-in-time вимагає гнучкості та ефективності. Таким чином, навіть невелика перерва на заміну мастильного матеріалу або зупинка можуть коштувати значних сум. Це вимагає від нас відповідальності за пропоновані рішення та продукти, на які Ви можете покластися і в яких можете бути впевнені.

Складність технологічних процесів

Автомобілебудування та машинобудування - дуже складні процеси. Однак наші розробки і багаторічний досвід дозволяють пропонувати рішення, які відповідатимуть Вашим завданням найкращим чином .

Конкурентне середовище

Посилена конкуренція вимагає безперервного технологічного розвитку. Наші продукти дійсно унікальні, тому що вони засновані на наших власних розробках і пропонують Вам реальні конкурентні переваги.

Total гарантує:

  • Точне і конкретне визначення Ваших потреб 'за місцем';
  • Рекомендації з мастильних матеріалів, що адаптовані до Вашої специфіки і засновані на продуктах високих технологій;
  • Повний супровід по всьому ланцюжку процесів випробувань;
  • Присутність нашої організації та надання сприяння по всьому світу;
  • Послуги з різних видів і типів упаковки;
  • Постійне сприяння у досягненні зростаючих технічних та економічних показників.

?? ?? ?? ??