Мастильні матеріали, які зберігають пальне

Мастильні матеріали, які зберігають пальне

toplivosbegi

Мастильні матеріали TOTAL з використанням технології Fuel Economy скорочують витрати пального, забезпечують  більш низький рівень викидів CO2, найкращий захист двигуна та, менший знос. Компанія TOTAL створила свої мастильні матеріали, які зберігають пальне з метою, аби допомогти своїм клієнтам підвищити продуктивність їх транспортних засобів і устаткування та значно знизити вплив на довкілля. Мастильні матеріали TOTAL, зберігають пальне і забезпечують тісний взаємозв'язок економії та екології.

eco

Мастильні матеріали, що зберігають пальне: які вони?

Мастильні матеріали, що зберігають пальне мають спеціальну формулу, яка забезпечує економію пального в порівнянні зі звичайними оливами, і гарантує аналогічний рівень продуктивності. Ця характеристика відноситься, в основному, до моторних олив, але також може відноситись  до трансмісійних олив.

Покращуючи продуктивність Вашого двигуна, мастильні матеріали TOTAL з технологією Fuel Economy, значно знижують витрати пального, заощаджують Ваші кошти і зменшують викиди парникових газів. Мастильні матеріали, що зберігають пальне, є тільки однією з частин програми TOTAL Ecosolutions.

Застосування мастильних матеріалів, що зберігають пальне

Широкий спектр мастильних матеріалів TOTAL, які  зберігають пальне підходить для використання у багатьох типах транспортних засобів і промислового устаткування:

Паливозберігаючі мастильні матеріали для позашляхової та будівельної техніки.

Компанія TOTAL -  визнаний лідер в галузі продуктів для економії пального.TOTAL являється єдиною компанією, яка  пропонує універсальну концепцію економії пального для землерийного обладнання. Завдяки концепції TP STAR фахівці даної  сфери тепер можуть задовольнити всі наявні потреби в мастильних матеріалах за допомогою всього двох типів мастил, замість 10 - 15,  що зазвичай необхідні для такого обладнання.

Розрахуйте потенційну економію пального для Вашої позашляхової техніки (англійська мова)

Мастильні матеріали для сільськогосподарської техніки

TOTAL - одна з небагатьох компаній, яка розробила мастильні матеріали, що зберігають пальне для сільськогосподарської техніки. Наші мастильні матеріали,  відповідають найновітнішим технічним вимогам виробників, можуть допомогти вам заощадити для однієї машини до 600 літрів пального і знизити викиди CO2 на 1,6 тонн на рік.

Розрахуйте потенційну економію пального для Вашої сільськогосподарської техніки (англійська мова)   

Мастильні матеріали для вантажних автомобілів і автобусів

Компанія TOTAL є одним з небагатьох гравців на ринку мастильних матеріалів, які отримали сертифікати на свої мастильні матеріали, котрі зберігають пальне, від чотирьох незалежних організацій. Ці організації підтвердили середню економію пального на рівні одного літра на кожні 100 км, або 3 % економії.

*Випробування проводилися на машинах з двигуном Cummins ISX, коробкою передач Eaton і диференціалом Dana.

Розрахуйте потенційну економію пального для Ваших автомобілів великої вантажопідйомності для складних умов експлуатації (англійська мова)

На крок попереду

Компанія TOTAL є лідером в галузі продуктів для економії пального. Ми розробляємо і просуваємо на ринок ці види мастил протягом більш ніж 15-ти років. Пропонування нашим клієнтам більш ефективних мастильних матеріалів стало традиційним рушійним мотивом компанії TOTAL. Ми пишаємося нашим найширшим спектром продуктів на ринку та їх експлуатаційними характеристиками, перевіреними виробниками, а також маркуванням TOTAL EcoSolutions.

Якість мастильних матеріалів, що зберігають пальне схвалена виробниками та споживачами

Розроблені в лабораторіях компанії TOTAL, мастильні матеріали, що зберігають пальне, пройшли всебічні випробування: від тестування в незалежних лабораторіях до повномасштабних випробувань у великих автопарках. Щоразу випробування підтверджують відмінні результати паливозберігаючих мастильних матеріалів: підвищення продуктивності і збільшення терміну служби двигунів, поліпшення захисту двигуна, більш тривалий термін служби коробки передач, зниження витрат на технічне обслуговування та експлуатацію, скорочення витрати пального.

 

?? ?? ?? ??