Співпраця з PEUGEOT

peugeot  

Peugeot і Total - партнери з питань екології та виробництва. 

   З 1995 року компанії Total і Peugeot об'єднують свої сильні сторони: досвід екологічних досліджень, стабільну участь у спортивних змаганнях і післяпродажне обслуговування автомобілів. 

    Total i Peugeot спільно працюють в сферах  технічних і наукових розробок, мета яких – повністю задовольнити потреби та очікування клієнтів, особливо в питаннях витрат палива, викидів CO2, та загальної вартості володіння автомобілем. Сьогодні, компанії продовжують свої дослідницькі програми, працюючи над черговим інноваційним проектом, покликаним створити нове покоління автомобілів, в якому поєднуються дві сторони: економічна – низька витрата палива та емоційна – задоволення від водіння. 

  Компанії розробили концептуальний зразок автомобіля, який володіє «жвавим» характером (розгін з 0 до 100 км/год за 8 секунд) і низьким вмістом CO2 у вихлопі (49г/км). Цей технологічний зразок, названий «208 HYbrid FE», включає в себе новітні розробки від Peugeot і TOTAL в сферах пально-мастильних матеріалів, збільшення аеродинаміки і полегшеної трансмісії. 

  Таким чином, обидві компанії прагнуть поліпшити показники двигунів і забезпечити їх максимальний захист. 

  Довіряючи свій автомобіль Peugeot мастильним матеріалам від TOTAL, Ви отримуєте  збільшенний термін служби двигуна при одночасному зниженні викидів забруднюючих речовин в атмосферу. 

peugeot

Наше партнерство в спорті 

  Майже 20 років компанія TOTAL виспупает партнером компанії Peugeot в основних програмах автоспорту: 

  • З 1995 по 2005 на Гран-прі Формула-1 та Чемпіонаті світу з ралі. За цей  час автомобілі Peugeot 206 WRC здобули 25 перемог, компанія Peugeot отримала 3 титули автовиробника року, а гонщики двічі завойовували звання чемпіона світу в гонках класу Формула-1 (Маркус Гронхольм ставав чемпіоном в 2000 і 2002 роках). 
  • У період з 2007 по 2011рр., під час гонок 24 години Ле-Мана, команди Peugeot і TOTAL зайняли перше і друге місця (2009 рік). 
  • У 2013 році, команди Peugeot і TOTAL об’єдналися з Red Bull і Michelin для  участі в легендарних змаганнях Pikes Peak International Hill Climb (США), під час яких Себяст’ян Леб виступав на Peugeot 208 T16 Pikes Peak.

Peugeot і TOTAL - Новий шлях в майбутнє!