Оригінальні моторні масла NISSAN від TOTAL

Nissan

Total і Nissan успішно розвивають глобальне інноваційне співробітництво протягом останніх 10 років. Завдяки об'єднанню досвіду в області технологій та, автоспортивним змаганням на гоночних трасах по всьому світу, партнерство є взаємовигідним для обох компаній.

Продукти Nissan Genuine Oils створені в результаті співпраці Total Lubricants і Nissan. Nissan Genuine Oils  технологічно вдосконалені мастильні матеріалами, спеціально розроблені для максимізації потужності і продуктивності автомобілів Nissan.

Nissan Motor Oils схвалені і рекомендовані компанією Nissan для всіх бензинових і дизельних двигунів. Nissan Motor Oils високоякісні продукти з оптимізованої в'язкістю, які знижують тертя та надійно захищають двигун від зносу під час холодного пуску. Максимальна продуктивність і захист підтримуються протягом всього терміну служби двигуна.

Лінійка оригінальних мастильних матеріалів Nissan від Total охоплює:

  • Моторні оливи
  • Оливи для механічних коробок перемикання передач і диференціалів
  • Рідини для АКПП і безступінчатих коробок передач
  • Гальмівні рідини
  • Охолоджуючі рідини
Nissan Oils

TOTAL І NISSAN разом виборюють першість в автоспорті, розробляючи продукти для надвисоких навантажень, які зберігають всі свої властивості навіть за екстремальних умов. Автоспорт є ідеальною «лабораторією» для випробування новітніх технологій, які завтра будуть використовуватися в серійному виробництві.