TOTAL для KIA - від першої заливки

Kia  

Міжнародне співробітництво

 Kia Motors Corporation і компанія Total Lubrifiants 22 березня 2011 підписали міжнародну угоду про співпрацю. Відповідно до підписаної угоди, Total став рекомендованим партнером Kia Motors Corporation з продажу моторних олив і змащувальних матеріалів для автомобілів Kia в багатьох країнах, де функціонують мережі післяпродажного обслуговування автомобілів Kia. 

  Мережа сервісних центрів Kia отримала доступ до високоякісних автомобільних мастильних матеріалыв Total Quartz, а також до маркетингового досвіду компанії Total, за допомогою якого Kia може ще краще обслуговувати своїх клієнтів, підвищуючи тим самим їх довіру. 

  Також, мастильні матеріали Total для легкових автомобілів рекомендовані в інструкціях по експлуатації автомобілів Kia. 

  Вкрай важливим в даному співробітництві є те, що обидві компанії мають спільні цінності розвитку бізнесу. Компанія Total, як і Kia Motors Corporation приділяють максимум уваги надійності, технічним характеристикам і новим інноваційним розробкам. 

  Синтез виданих  досягнень Kia з технічною експертизою компанії Total, а також спільний  підхід до бізнес-філософії, спрямовані на подальший технологічний розвиток обох компаній і посилення позицій на ринку.