TOTAL та CITROËN:Сила в партнерстві

TOTAL та CITROEN: Сила в партнерстві

  citro

 

   «45 років партнерства» 

  5 жовтня 2013 року, під час туру «Rally de France», компанії TOTAL і Citroën відсвяткували 45-річчя свого партнерства, що також співпало з останньою гонкою Себастьяна Льоба в класі WRC. З цього приводу, більш 60-ти представників TOTAL і Citroën зібралися у вихідний день, з метою приурочити своє стабільне співробітництво. Початок співдружності компаній Citroën і TOTAL припадає на кінець 60-х років, коли команда TOTAL приступила до розробки мастильних матеріалів для моделі DS. Які, у свою чергу, допомогли усунути проблеми запалювання і нагароутворення. Сьогодні партнерство двох компаній досягло не тільки рівня промислового глобального масштабу, а й охоплює сегмент технологій, торгівлі, навчання та автоспорту.

   Автоспорт 

  Сила партнерства компаній TOTAL і Citroën особливо проявляється в області автоспорту. Починаючи з ралійних гонок 1969 року народження, аж до позачергового чемпіонату світу з ралі 2012 року. За результатами якого Себастьян Льоб і Даніель Елена завоювали свій дев'ятий чемпіонський титул, а Citroën отримав свою восьму перемогу в чемпіонаті світу серед автовиробників. 

  Обидва бренди володіють значним рядом перемог в цій дивовижній сазі. Змагання дозволили TOTAL протестувати свої мастильні матеріали в екстремальних умовах і забезпечити оптимальні показники автомобілів Citroën.

  Технології та продажі 

  З перших днів спільної роботи компанія TOTAL сприяє успіху Citroën, за допомогою своєї матеріально-технічної, комерційної та інженерної підтримки. TOTAL виробляє не тільки високоякісні мастильні матеріали, а й забезпечує мережі дилерів Citroën своєю продукцією, а також рекламними і комунікаційними матеріалами.

  Промисловість 

  З початку свого партнерства компанія TOTAL підтримує промисловий розвиток компанії Citroën на п'яти континентах. 

  Надаючи широкий спектр автомобільних мастильних матеріалів, в тому числі моторних олив, мастил та технологічних рідин (LDS). 

  З 2012 року TOTAL QUARTZ INEO FIRST 0W-30 стала основною оригінальною олвою, яку використовують у більшості автомобілів CITROËN.

   Дослідження і розробки 

  За 45 років свого партнерства компанії CITROËN і TOTAL одним з головних своїх пріоритетів  зробили дослідження нових технологій.

  Завдяки спільним розробкам оптимізації характеристик моделі  DS в 1968 році, інженери компанії TOTAL змогли зосередити свої дослідження на розвитку високотехнологічних мастильних матеріалів для дизельних і бензинових двигунів.

  Останні розробки TOTAL в області високих технологій олив активно допомогли скоротити рівень шкідливих викидів в автомобілях CITROËN. 

 

 

 

?? ?? ?? ??