Мастильні матеріали для вантажного та комерційного транспорту

Власники вантажних автомобілів та станції технічного обслуговування потребують вузькоспеціалізований асортимент надійних мастильних матеріалів для якісного обслуговування вантажівок та автобусів. 

Не існує простого рішення, коли справа стосується змащування цих потужних і складних двигунів, саме тому TOTAL тісно співпрацює з найбільшими автовиробниками, щоб створювати і поставляти продукти, які оптимально відповідають  високонавантажному   комерційному  транспорту. 

Спеціалізовані продукти для обслуговування найрізноманітніших парків вантажної техніки 

Мастильні матеріали TOTAL схвалені більшістю найбільших виробників автомобілів, включаючи Mercedes, MAN, DAF та Scania. 

Для центрів, обслуговуючих широкий спектр марок і моделей автомобілів, TOTAL може запропонувати ряд продуктів, спеціально розроблених для кожного виду техніки. Зокрема, ми рекомендуємо послугу діагностики стану техніки ANAC для станцій технічного обслуговування, які зацікавлені у забезпеченні високоякісних послуг. 

Продукти для спеціалізованої сфери 

Вантажні автомобілі та автобуси потребують спеціалізованих мастильних матеріалів, які перевищують вимоги, які  зазначені для звичайних автомобілів. Мастильні матеріали TOTAL в даній галузі  розроблені спеціально для: 

  • подовженого  інтервалу заміни оливи, 
  • зменшення зносу завдяки скороченню тертя, 
  • утримання двигуна в чистоті та забезпечення його стабільної роботи, 
  • економії витрат палива, 
  • мінімізації простою та часу ремонту.

Результативність Вашого бізнесу 

Вузькоспеціалізовані мастильні матеріали - це кращий вибір, який Ви можете зробити для, збереження та захиститу Вашої техніки, якісного обслуговування  клієнтів, та зміцнення позицій Вашого бізнесу на ринку. 

Асортимент мастильних матеріалів TOTAL