Оливи TOTAL для прогулянкових катерів

Оливи для прогулянкових катерів

Чи маєте Ви цілий флот катерів, або лише один човен, в асортименті TOTAL є оливи для обслуговування будь-яких судів. 

Високоякісні оливи для складних умов 

Катери зазвичай експлуатуються в складних умовах. Двигуни ваших судів потребують змащувальних матеріалів, які оптимізують їх роботу та гарантують безвідмовність. 

Ви можете покластися на широкий асортимент високоякісних олив TOTAL,який включає продукти для двох-і чотирьохтактних двигунів. Більш того, в лінійці продуктів є оливи для гідравлічних систем, кормових труб і понижувальних передач. Ці продукти підходять як для барж, так і для риболовних, річкових і невеликих морських суден. 

Біорозкладані оливи для чистої води 

TOTAL усвідомлює всю повноту своєї відповідальності у галузі захисту навколишнього середовища. У нашому асортименті присутня широка лінійка мастильних матеріалів, які розкладаються біологічно, не завдають шкоди водним організмам та не спричиняють пагубного впливу на водне середовище, навіть у разі витоку.

 

Оливи для прогулянкових катерів:

NEPTUNA TOURING 15W-40

Олива для прогулянкових катерів TOTAL NEPTUNA TOURING 15W-40

Мінеральна моторна олива. Поліпшені миючі властивості. Прекрасні протизносні та антикорозійні властивості, особливо у вологому і агресивному середовищі.

NEPTUNA SPEEDER 10W-30

Олива для прогулянкових катерів TOTAL NEPTUNA SPEEDER 10W-30

Моторна олива, що містить синтетичні компоненти, які відповідають сучасним вимогам NMMA. Дуже високі миючі властивості, які перешкоджають утворенню лакових відкладень, що дозволяє підтримувати оптимальні характеристики двигуна. Відмінна зсувна стабільність забезпечує високу міцність оливної плівки за будь-яких умов.

NEPTUNA GEAR 40-90

Олива для прогулянкових катерів TOTAL NEPTUNA GEAR 40

Мінеральна трансмісійна олива. Виконує технічні вимоги, які висуваються до трансмісійних систем: зносостійкість, чистота деталей, механізмів. Сумісна з ізолюючими матеріалами.

NEPTUNA HYDROFLUID 3

Олива для прогулянкових катерів TOTAL NEPTUNA HYDROFLUID 3

Рідина для автоматичних трансмісій (ATF). Дуже висока термічна стабільність за будь-яких умов експлуатації, навіть при тривалих режимах. Спеціальна рецептура забезпечує плавну роботу механізмів і перешкоджає залипанню. Високі антикорозійні, протизносні та протипінні характеристики.

NEPTUNA 2T RACING

Олива для прогулянкових катерів TOTAL NEPTUNA 2T SUPER SPORT

Мінеральна моторна олива. Збільшений ресурс роботи оливи завдяки його поліпшеним миючим властивостям або здатності змивати забруднення всередині двигуна і зберігати чистоту його деталей, що гарантує безпечну роботу двигуна протягом тривалої експлуатації. Захист деталей двигуна від корозії.

NEPTUNA 2T RACING

Олива для прогулянкових катерів TOTAL NEPTUNA 2T RACING

Напівсинтетична моторна олива. Витримує високі тиск і температури сучасних двигунів. Захист від зносу завдяки чудовим змащуючим властивостям. Збереження чистоти деталей двигуна завдяки миючим властивостям оливи, що гарантує його безпечну роботу протягом тривалої експлуатації.

NEPTUNA 2T BIO-JET

Олива для прогулянкових катерів TOTAL NEPTUNA 2T BIO-JET

Синтетична моторна олива, яка розкладається біологічно в природних умовах. Відповідає локальним законодавчо визначеним правилам щодо захисту довкілля для цього типу мастильного матеріалу. Відсутня димность вихлопу, шо викликається чадом оливи. Чудове змащення за екстремальних температур.

 

?? ?? ?? ??