Моторні оливи TOTAL для 4-тактних двигунів

Лінійка моторних олив, що представлена нижче, розроблена компанією Total спеціально для чотирьохтактних двигунів. Виробляються дані оливи на базі високоякісних мінеральних, гідрокрекінгових і синтетичних олив. Продукція даної марки відповідає всім сучасним міжнародним стандартам і схвалена провідними автовиробниками. Моторні оливи Total для чотирьохтактних двигунів мають чудові експлуатаційні характеристики і відповідають всім сучасним міжнародним стандартам.

sport 4T 10W-40

Олива для 4-тактних двигунів мотоциклів HI PERF 4T SPORT 10W-40

Олива на синтетичній основі для чотиритактних двигунів мотоциклів. Високий індекс в'язкості. Стабільність в'язкості при експлуатації. Стійкість оливної плівки за високих температур.

racing 4T 10W-50

Олива для 4-тактних двигунів мотоциклів HI PERF 4T RACING 10W-50

Всесезонна синтетична олива для чотирьохтактних двигунів мотоциклів. Дуже високий індекс в'язкості. Висока стабільність в'язкісних характеристик в умовах експлуатації.

special 4T 20W-50

Олива для 4-тактних двигунів мотоциклів HI PERF 4T SPECIAL 20W-50

Олива для чотирьохтактних двигунів мотоциклів. Чудова кислотостійкість. Високий індекс в'язкості. Висока миюча і диспергувальна здатність. Запобігання зносу і корозії. Низька схильність до піноутворення.